Jeśli jesteś zainteresowany nauką, rozwojem i nowymi technologiami, to znajdujesz się we właściwym miejscu. Blog nowe technologie to znakomite źródło informacji ze świata smartfonów, komórek i tabletów. Na naszej stronie będziesz mógł dowiedzieć się o najbardziej interesujących i istotnych odkryciach i wydarzeniach z różnych części świata.Smartfon lub tablet zastępują Ci komputer? Często z jego poziomu wykonujesz operacje finansowe? Posiadasz na swoim prywatnym tablecie firmowe dane? Jeżeli na minimum jedno pytanie Twoja odpowiedź brzmi “tak”, to zbliżająca się konferencja “Mobile Solutions” jest właśnie dla Ciebie!
11 czerwca 2013 we Wrocławskim Parku Technologicznym odbędzie się już trzecia edycja bezpłatnej konferencji MOBLE SOLUTIONS
Bezpłatna Konferencja Mobile Solutions

Tematy wykładów to mi. in.:
  • Wprowadzenie aplikacji mobilnej - jak złe zarządzanie projektem IT może zrujnować Twój start-up, Wojciech Krysiak, KMP Group
  • Pokolenie Millenials - największe wyzwanie marketingu w XXI wieku, Marcin Maj, OS3 Multimedia
  • Film w służbie start-upu, Piotr Radziemski, KMP Group

Ponadto odbędą się warsztaty - jeden z 3 bloków tematycznych poprowadzi Tomasz Popów:
„OD POMYSŁU DO APLIKACJI”

Bezpłatna Konferencja Mobile Solutions

11 czerwca 2013, Wrocławski Park Technologiczny,

ul. Muchoborska 18, WrocławPrelegenci:

Wojciech Krysiak - Urodzony szef IT, entuzjasta technologii, pasjonat kodzenia. Na rynku technologii zawsze o krok do przodu. Posiada wyjątkowy dar tłumaczenia laikom technologicznych zawiłości. Charyzmatyczny Team Leader, który nigdy nie pozwala na to, aby komuś w zespole zabrakło energii. Miłośnik Kotlera, Ganta, Stroustrupa i Matsumoto.

Tomasz Popów  - właściciel / innowator / praktyk / inwestor SEED
Z wykształcenia matematyk (Matematyka Informatyczna, wydział Podstawowych Problemów Techniki, Politechnika Wrocławska). Z zamiłowania praktyk, realista, entuzjasta technologii. Podczas studiów zdobywał doświadczenie w firmach wytwarzających oprogramowanie na telefony komórkowe (Londyn, Warszawa).
Pierwsza spółka XOFTO z branży mobile wytwarzała gry na telefony komórkowe ze znanymi postaciami z kreskówek (Włatcy Móch, Jeż Jerzy, Kartony 4FUN TV). Po 12 miesiącach działania została sprzedana w całości spółce notowanej na warszawskim rynku New Connect.
Druga spółka Sky Storage (skystorage.pl) z branży Cloud Computing (chmura danych) została powołana wraz z wiodącym funduszem Venture Capital - Trinity SA. W II kwartale 2011 roku uruchomiona została usługa storino.pl do współdzielenia, synchronizacji, archiwizacji danych. Spółka aktualnie znajduje się w fazie dynamicznego wzrostu. W najbliższym czasie spółka będzie notowana na rynku New Connect. KMP Group (kmpgroup.pl) powstała z myślą o integracji obsługi firm z sektora MŚP z zakresu wytwarzania oprogramowania (web + mobile). Taxi5.pl – usługa do zamawiania taksówek on-line. Największa inwestycja mobile w Polsce w 2012 roku (2 mln+). Inwestuje w nowe technologie przede wszystkim z branży mobile. Doradza kilku spółkom z sektora TELCO wiodącym funduszom Venture Capital w zakresie optymalizacji modeli biznesowych i adaptacji technologii do sprostania wymaganiom wybranego modelu biznesowego.

Tomasz Popów jest jedynym panelistą z Polski na największych europejskich targach mobile (Mobile World Congress w Barcelonie).

Piotr Radziemski - Z wykształcenia ekonomista, z zamiłowania operator kamery, montażysta, grafik i VJ. Od lat związany z produkcją filmową. Doświadczenie zdobywał zarówno u dużych producentów telewizyjnych (ATM Grupa, TVP) jak i w mniejszych firmach produkujących filmy na potrzeby Internetu. W lipcu 2011 założył Studio Filmowe Ikona. Od tego czasu pracuje zarówno z klientami korporacyjnymi jak i sektorem MŚP oferując im skuteczne narzędzia wideo marketingu. 

Marcin Maj - Business Development Director OS3 multimedia
W branży reklamowej nieprzerwalnie od kilkunastu lat. Absolwent dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego. W OS3 multimedia pojawił się 10 lat temu, początkowo jako New Media Development Manager, później jako Client Service Director i Warsaw Branch Manager. W 2004 roku został członkiem zarządu firmy, a dwa lata później jej Dyrektorem Zarządzającym, obejmując tym samym pakiet udziałów spółki. W tym czasie udało mu się pozyskać szereg kluczowych klientów tak w Polsce, jak za granicą.

Profil uczestnika:
  • prezesi, dyrektorzy działów IT, marketingu, dyrektorzy finansowi, menedżerowie, senior specialists
  • project manager/kierownik projektu
  • koordynatorzy ds. rozwoju aplikacji
  • właściciele firm, które chcą się promować w mobile
  • Dyrektorzy Projektów / CTO (Chief technology officer)
  • Eksperci IT

ZAPRASZAMY DO BEZPŁATNEJ REJESTRACJI NA STRONIE
http://platiniumcast.pl/formularz-mobile-solutions-11-06-2013
Ilość miejsc ograniczona

Firmy zainteresowane prezentacją podczas konferencji prosimy o kontakt z organizatorem:
Olga Sawicka
 Koordynator Projektu
 tel. 22 510 15 07, 506 943 532
Olga.sawicka@platiniumcast.pl

0 komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty

KONFERENCJE