Jeśli jesteś zainteresowany nauką, rozwojem i nowymi technologiami, to znajdujesz się we właściwym miejscu. Blog nowe technologie to znakomite źródło informacji ze świata smartfonów, komórek i tabletów. Na naszej stronie będziesz mógł dowiedzieć się o najbardziej interesujących i istotnych odkryciach i wydarzeniach z różnych części świata.Nowe odtwarzacze Sony Walkman serii E

czwartek, 18 lipca 2013

Sony zaprezentował dwa nowe odtwarzacze WALKMAN z serii E580 i E380. Oba modele wyróżniają się niezwykłą wydajnością akumulatora a dodatkowo gwarantują  mocne basowe brzmienie i kompaktowe wymiary dzięki którym swobodnie mieszczą się w kieszeni lub torebce.
Dzięki nowej technologii Clear Audio, oba odtwarzacze cechują się szczegółowym brzmieniem z mocnym basem, krystalicznie czystymi tonami wysokimi i zredukowanymi przesłuchami między kanałami stereo.

Przesyłanie nagrań do odtwarzacza jest bardzo łatwe: wystarczy przeciągać i upuszczać żądane pliki — muzykę, zdjęcia, filmy, podcasty lub listy odtwarzania (bez DRM) — z Eksploratora Windows albo biblioteki iTunes.
WALKMAN E580
WALKMAN® E580 z systemem cyfrowego osłabiania zewnętrznych hałasów

Walkman serii E580 może pracować bez ładowania nawet przez 77 godzin. Doskonale sprawdzi się na urlopie, podczas wypełnionego atrakcjami weekendowego wyjazdu, a także na co dzień, w drodze do pracy i do domu.

Po włączeniu trybu ClearAudio+ muzyka z odtwarzacza brzmi dokładnie tak, jak życzyliby sobie jej wykonawcy: z wyraźnym efektem stereo, krystalicznie czystymi tonami wysokimi i mocnymi, ale niezniekształconymi basami. Aby słuchanie sprawiało jak najwięcej przyjemności, w odtwarzaczu zastosowano szereg firmowych technologii audio, takich jak Clear Bass, Clear Stereo i Clear Phase. System DSEE (Digital Sound Enhancement Engine) przywraca nawet subtelne niuanse brzmieniowe w paśmie tonów wysokich, które ulegają stłumieniu w wyniku silnej kompresji plików z muzyką. Nad zapewnieniem autentycznej akustyki studia, klubu czy sceny czuwa natomiast unikatowa technologia Sony VPT (Virtualphones Technology).
WALKMAN E380
WALKMAN® E380

System osłabiania zewnętrznych hałasów eliminuje nawet 98% odgłosów z otoczenia. Dzięki niemu WALKMAN E580 pozwala pozostawać sam na sam z muzyką w samolocie, w autobusie, w pociągu czy biurze.

Najlepsze brzmienie nagrań to zasługa najnowszych  technologii Clear Bass, której zadaniem jest zapewnienie mocnego, pozbawionego zniekształceń basu, oraz Clear Stereo, gwarantującej skuteczną separację kanałów. Podczas odtwarzania w losowej kolejności dużą zaletą okaże się kompresor dynamiki, kompensujący niespodziewane i niemiłe dla ucha skoki głośności między utworami. Użytkownik ma również do dyspozycji 5-pasmowy korektor, pozwalający na wybór własnych i fabrycznie zaprogramowanych ustawień brzmienia.

Wyświetlanie zdjęć i filmów umożliwia jasny, czytelny ekran LCD. Odtwarzacz jest również wyposażony w odbiornik radiowy FM, a jego akumulator po jednym ładowaniu wystarczy nawet na 30 godzin słuchania.
WALKMAN E380

Odtwarzacze wideo MP3 WALKMAN® NWZ-E580 i NWZ-E380 posiadają aluminiową obudowę do wyboru w kilku atrakcyjnych kolorach.

Na Polskim rynku będą dostępne od sierpnia.

0 komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty

KONFERENCJE