Jeśli jesteś zainteresowany nauką, rozwojem i nowymi technologiami, to znajdujesz się we właściwym miejscu. Blog nowe technologie to znakomite źródło informacji ze świata smartfonów, komórek i tabletów. Na naszej stronie będziesz mógł dowiedzieć się o najbardziej interesujących i istotnych odkryciach i wydarzeniach z różnych części świata.Na rynku pojawił się nowy model tabletu FreeMe 70.55GPS. To 7 calowe, wielofunkcyjne urządzenie w jednym sprzęcie łączy funkcje nawigacji, kamery samochodowej i telewizora. Jego największym atutem jest wbudowany moduł GPS z darmową nawigacją MapaMap oferowaną w zestawie oraz modemem do odbioru telewizji cyfrowej. Dzięki temu, tablet może również funkcję przenośnego telewizora. Tablet został również wyposażony a tylną kamerę 2Mpx a dzięki uchwytowi samochodowemu, dołączonemu do zestawu może pełnić funkcje wideorejestratora. 

tablet FreeMe 70.55GPS
„Użytkownicy poszukują połączenia funkcji różnych urządzeń w jednym małym sprzęcie, który zapewni im mobilność i możliwość korzystania z tabletu na co dzień. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom stworzyliśmy wielofunkcyjne urządzenie FreeMe 70.55GPS, które zadowoli najbardziej wymagających Klientów. Jego główną zaletą jest darmowa nawigacja firmy MapaMap, którą zainstalowaliśmy na urządzeniach. Należy podkreślić że nawigacja ta nie potrzebuje do działania żadnego połączenia internetowego, jest to w pełni wersja offline.” – powiedział prezes zarządu Lark Europe Mateusz Gac.

7 calowy ekran o rozdzielczości 800x480 pikseli z 5 punktowym Multi touch’em działa na systemie operacyjnym Android 4.0.  Za szybkość działania odpowiada procesor Telechips 1,2GHz, a zastosowany układ graficzny umożliwia odtwarzanie filmów w jakości 1080p oraz pozwala na uruchomienie większości gier 3D dostępnych w Google Play. FreeMe 70.55GPS posiada możliwość prowadzenia wideorozmów, które umożliwia kamera VGA. 

FreeMe 70.55GPS
Wydajna pamięć 1GB DDR3 zapewniająca komfort pracy z tabletem. Do dyspozycji mamy 8GB pamięci wewnętrznej, które możemy rozszerzyć do 32GB za pomocą karty SD. Tablet łączy się z Internetem za pomocą sieci bezprzewodowej WiFi 802.11b/g.

Producent zakłada, że cena tabletu nie powinna przekroczyć 399 PLN. Najnowszy tablet jest dostępny w sieci sklepów: Komputronik, EURO RTV AGD, Auchan, Carrefour.

1 Responses to Tablet FreeMe - nawigacja i telewizor w jednym

  1. Basia Says:
  2. Niezłe urządzenie - przydałoby się w moim aucie.

     

Publikowanie komentarza

Popularne posty

KONFERENCJE