Jeśli jesteś zainteresowany nauką, rozwojem i nowymi technologiami, to znajdujesz się we właściwym miejscu. Blog nowe technologie to znakomite źródło informacji ze świata smartfonów, komórek i tabletów. Na naszej stronie będziesz mógł dowiedzieć się o najbardziej interesujących i istotnych odkryciach i wydarzeniach z różnych części świata.Zapraszamy na konferencję EIDAS – CO PO 1 LIPCA? WPŁYW ROZPORZĄDZENIA EIDAS NA PRAWO POLSKIE.  Będzie to spotkanie specjalistów z zakresu prawa, przedstawicieli rządu, przedsiębiorców i przedstawicieli instytucji publicznych, organizowane wspólnie z Multimedialnym Wydawnictwem Naukowym „WYKŁADNIA”. 

e-IDAS to najważniejsze od wielu lat zmiany prawne dotyczące identyfikacji podmiotów w biznesie, w administracji i w kontaktach z wymiarem sprawiedliwości.
 
W programie konferencji poruszone zostaną dwa nowe, niezwykle istotne zagadnienia, które w znaczący sposób zmienią sposób funkcjonowania wielu przedsiębiorstw i instytucji. Będą to własnoręczny podpis w dokumencie elektronicznym oraz nowe ujęcie dokumentu (od 1 lipca będzie mógł mieć postać multimedialną a nie tylko tekstową).

CO WPROWADZI ROZPORZĄDZENIE E-IDAS? - specjaliści z zakresu prawa nowych technologii przewidują, że wejście w życie rozporządzenia będzie skutkowało między innymi:
  • wprowadzeniem nowych podpisów elektronicznych (w tym niefunkcjonującego dotychczas w Polsce podpisu zaawansowanego),
  • wprowadzeniem pieczęci elektronicznych,
  • elektronicznym rejestrowaniem doręczeń,
  • pojawieniem się kwalifikowanych i zwykłych znaczników czasu. Wszystkie zmiany wynikające z wprowadzenia rozwiązań związanych z rozporządzeniem e-IDAS wpłyną na procesy związane z cyfryzacją wybranych dziedzin życia społecznego, a także na praktykę prawniczą w zakresie procedury administracyjnej, procedury podatkowej oraz cywilnej.
 Konferencja skierowana jest do przedstawicieli:
  • biznesu i firm IT wdrażających obieg dokumentów i usług identyfikacji elektronicznej
  • banków i firm ubezpieczeniowych – które będą wdrażać te systemy
  • administracji publicznej – w zakresie stosowania dokumentów elektronicznych, identyfikacji elektronicznej a także pieczęci elektronicznych
  • służby zdrowia, która począwszy od 1 stycznia będzie musiała wdrażać nie tylko pakiet przepisów dotyczących eZdrowia ale także eIDASa
Dzięki poniższemu formularzowi zgłoszeniowemu, możecie Państwo skorzystać z 10% RABATU na udział w wydarzeniu: http://cpi.com.pl/imprezy/2016/eidas/formularz_pr10.php

Szczegółowy PROGRAM wydarzenia znajduje się na stronie: http://cpi.com.pl/imprezy/2016/eidas/index.php

Organizator: Centrum Promocji Informatyki Sp. z o.o.; tel. (22) 870 69 10, 870 69 78;
email: pr@konferencja.com.pl

0 komentarze

Publikowanie komentarza

Popularne posty

KONFERENCJE