Jeśli jesteś zainteresowany nauką, rozwojem i nowymi technologiami, to znajdujesz się we właściwym miejscu. Blog nowe technologie to znakomite źródło informacji ze świata smartfonów, komórek i tabletów. Na naszej stronie będziesz mógł dowiedzieć się o najbardziej interesujących i istotnych odkryciach i wydarzeniach z różnych części świata.Żywioł przyrody, sportowe emocje, piękno natury... Chciałbyś to wszystko uwiecznić w jakości Full HD? Dzięki najnowszej kamerze Samsung W200 o kieszonkowych rozmiarach i wodoodpornych właściwościach, kręcenie filmów w najbardziej ekstremalnych warunkach nie sprawi żadnego problemu.

Jesteś fanem sportów ekstremalnych? Lubisz egzotyczne podróże, wyprawy w góry, eskapady po pustyniach? A może jesteś typem podróżnika, który nigdy nie wie gdzie rzuci go los i chcesz uwieczniać wyjątkowe momenty i niecodzienne widoki bez konieczności dźwigania ciężkiego sprzętu? Jeśli tak, najnowsza kamera firmy Samsung WB200 jest stworzona dla ciebie!

Lekka jak piórko, miniaturowych gabarytów, zmieści się w każdym bagażu - zarówno walizce, plecaku czy torbie przy pasku. Dzięki kieszonkowym rozmiarom, będziesz mógł mieć kamerę zawsze przy sobie - na plaży, basenie, górskich połoninach i szczytach. Dzięki funkcji Full HD kamera pozwoli precyzyjnie oddać dynamikę kitesurfingu, spływu kajakowego czy skoku ze spadochronu. Możliwość uwiecznienia pięknej fauny i flory podwodnego świata na głębokości do 3 metrów jest teraz w zasięgu obiektywu – W200 jest nie tylko wodoszczelna, ale również odporna na wstrząsy i upadki (do 2 metrów).

Pomimo swoich niewielkich rozmiarów, kamera została solidnie wyposażona. W200 posiada wysokiej klasy obiektyw Schneider Kreuznach, trzykrotny zoom cyfrowy oraz wysuwaną wtyczkę USB. Filmy wyświetlane są na dużym ekranie o przekątnej 2,3 cala.

0 komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty

KONFERENCJE