Jeśli jesteś zainteresowany nauką, rozwojem i nowymi technologiami, to znajdujesz się we właściwym miejscu. Blog nowe technologie to znakomite źródło informacji ze świata smartfonów, komórek i tabletów. Na naszej stronie będziesz mógł dowiedzieć się o najbardziej interesujących i istotnych odkryciach i wydarzeniach z różnych części świata.Seopilot – rozwój systemu

piątek, 25 maja 2012

O systemie Seopilot.pl wspominałem przy okazji ostatnio przeprowadzonych testach pozycjonowania. Przypomnę tylko, że jest to unikalny na polskim rynku system, który spełnia dwie ważne funkcje. Pozwala osobom posiadającym strony internetowe zarabiać na nich poprzez sprzedaż boksów reklamowych z linkami tekstowymi. Natomiast osobom, którym zależy aby ich strony wysoko wyświetlały się w wynikach wyszukiwania, pozwala na sprawne i tanie pozycjonowanie. Program jest w dużej mierze zautomatyzowany.

Od ostatniego testu wprowadzono kilka nowości i rozszerzono funkcjonalność systemu.

Przypomnę, że mamy możliwość darmowego miesięcznego testowania systemu. Przy czym do tej pory było tak, że po wprowadzeniu naszej strony do projektu testowego, było tak, że na podstawie analizy naszej witryny, system sam wybierał słowa kluczowe z których mogliśmy wybrać trzy frazy do testów. Po wprowadzeniu zmian mamy możliwość dodania również swoich slow kluczowych a także ustalenia odpowiedniego budżetu na pozycjonowanie. Możemy również ustawić aby była linkowana konkretna podstrona naszego serwisu.
Kolejną nowością systemu pozycjonowania Seopilot.pl jest wprowadzenie nowych trybów pracy. Mamy teraz do wyboru trzy opcje:
  • Tryb automatyczny - w tym trybie wystarczy dodać domenę i wybrać słowo kluczowe. System według swoich własnych algorytmów dobierze strony na których umieści linki. Będzie to robił tak długo aż strona pojawi się w TOP10 i dopiero w tym momencie zaczynamy płacić za pozycjonowanie.
  • Tryb półautomatyczny jest połączeniem trybu ręcznego i automatycznego. Dla każdego słowa kluczowego poprzez wybór odpowiednich filtrów możemy wskazać systemowi zakup linków na stronach spełniających nasze kryteria.
  • Tryb ręczny jest to nowość, która pozwala na samodzielny zakup linków. Za pomocą wyszukiwarki linków możemy wybrać konkretne strony na, których chcemy się reklamować. Widzimy adres strony, page rank i możemy ocenić jej jakość. Ta opcja jest dobra dla osób, które o wszystkim chcą decydować same.


Dużą zaletą systemu Seopilot.pl są niskie ceny. Poprzez wprowadzenie automatyzacji udało się znacznie obniżyć ceny. Najtańsze linki na podstronach o zerowym PR możemy już nabyć za 0,13 gr. Konkurencyjny Prolink takie linki oferuje w cenie od 0,34 gr co jest wartością ponad dwukrotnie większą. Jeśli nie widać różnicy to poco przepłacać ;) Przy ręcznym wyborze linków w tej samej cenie możemy mieć dużo większy asortyment stron linkujących a z drugiej strony możemy znacznie obniżyć budżet przeznaczony na pozycjonowanie. Wszystkich zainteresowanych tematem pozycjonowania zachęcam do rejestracji w systemie Seopilot.pl i zapoznania się z tym systemem pozycjonowania. Warto skorzystać z darmowego miesięcznego okresu testowego i na własnych serwisach sprawdzić wysoką skuteczność systemu. Po okresie testowym nie jesteśmy zobowiązani przedłużać projektu i cokolwiek płacić.

0 komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty

KONFERENCJE