Jeśli jesteś zainteresowany nauką, rozwojem i nowymi technologiami, to znajdujesz się we właściwym miejscu. Blog nowe technologie to znakomite źródło informacji ze świata smartfonów, komórek i tabletów. Na naszej stronie będziesz mógł dowiedzieć się o najbardziej interesujących i istotnych odkryciach i wydarzeniach z różnych części świata.Wytrzymała i wodoodporna Xperia go

środa, 8 sierpnia 2012

Xperia go – smartfon wodoodporny, o podwyższonej wytrzymałości jest obecnie testowany przez cały 79-cio osobowy zespół ratowników Mazurskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego. Ratownicy otrzymali smartfony w żółtym kolorze wraz ze sportowymi akcesoriami. Po pierwszych testach ratownicy MOPR :

Zachwalają wzmocnioną obudowę:
wodoodporny smartfon

„Sony Xperia go ze względów na swoje właściwości świetnie nadaje się dla ratowników MOPR. W czasie akcji ratowniczych, technicznych lub przy pracy na kąpielisku nie musimy martwić się o to, że telefon zamoknie i przestanie działać lub wpadnie w piach a ziarenka dostaną się pod obudowę i zablokują urządzenie” i jakość aparatu fotograficznego:

„Ogromną zaletą smartfona Sony Xperia go jest wbudowany aparat fotograficzny. Robi rewelacyjne zdjęcia i daje możliwość kręcenia filmów nawet pod wodą. Ratownicy Mazurskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego z wielką ochotą wykorzystują te właściwości podczas dokumentowania akcji i w czasie ćwiczeń na wodzie”

0 komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty

KONFERENCJE