Jeśli jesteś zainteresowany nauką, rozwojem i nowymi technologiami, to znajdujesz się we właściwym miejscu. Blog nowe technologie to znakomite źródło informacji ze świata smartfonów, komórek i tabletów. Na naszej stronie będziesz mógł dowiedzieć się o najbardziej interesujących i istotnych odkryciach i wydarzeniach z różnych części świata.Kadra Polski wystartuje w światowch finałach World Cyber Games, które już dziś rozpoczynają się w  Kunshan w Chinach. Najlepsi polscy zawodnicy będą rywalizować o laury podczas jednego z najbardziej prestiżowych turniejów gamingowych na świecie. W tych dniach Kushan z pewnością będzie miastem o najwyższym współczynniku APM (action per minute/akcja na minutę).

Do Chin przyjedzie 500 graczy z 40 krajów, a rozgrywki będzie śledzić ponad 9,5 miliona widzów. Polacy będą rywalizować z czołówką profesjonalnych graczy z całego świata w 4 oficjalnych grach WCG 2012: FIFA 2012, StarCraft II, Warcraft III oraz World of Tanks.

Wszyscy zawodnicy przygotowania do turnieju rozpoczęli w zasadzie od razu po polskich eliminacjach, które odbyły się 6 października w Warszawie.
World Cyber Games

„Trenuję dość intensywnie, minimum 5 meczów dziennie z moimi sparingpartnerami z Ukrainy i Włoch. Są to moje standardowe treningi przed każdym ważnym turniejem, przed WCG tym bardziej. Mam nadzieję, że ciężka praca przyniesie efekty w postaci bardzo dobrej postawy w Chinach” – mówi Bartosz Tritt, zwycięzca polskich eliminacji w FIFA 2012.
Podczas WCG 2012 nie zabraknie również jednej z najpopularniejszych gier typu RTS, czyli StarCraft 2.

„Przygotowania do WCG 2012 ze względu na prestiż turnieju są dla mnie czymś specjalnym, dlatego staram się grać jak najwięcej. Zebrałem oczywiście kolekcję powtórek moich potencjalnych przeciwników i mam zamiar przestudiować ich taktykę, aby znaleźć najsłabsze punkty. Myślę, że intensywność, z jaką się przygotowywałem do zawodów, pozwoli na osiągnięcie jak najlepszego wyniku i uda mi się powalczyć o jak najlepsze miejsce w Chinach” – mówi Rafał Kontowicz, który będzie reprezentować nasz kraj w grze StarCraft.

Pierwsza edycja World Cyber Games odbyła się w 2000 roku w Seulu i od razu zaskarbiła sobie serca milionów fanów na całym świecie. WCG jest prowadzone przez International Cyber Marketing z Korei Południowej przy udziale firmy Samsung oraz południowokoreańskiego rządu. Polska reprezentacja pierwszy raz pojawiła się na wirtualnych igrzyskach olimpijskich w 2001 roku.

Pierwsza edycja World Cyber Games odbyła się w 2000 roku w Seulu i od razu zaskarbiła sobie serca milionów fanów na całym świecie. WCG jest organizowane przez International Cyber Marketing z Korei Południowej przy udziale firmy Samsung oraz południowokoreańskiego rządu. Polska reprezentacja pierwszy raz pojawiła się na wirtualnych igrzyskach olimpijskich w 2001 roku.

0 komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty

KONFERENCJE