Jeśli jesteś zainteresowany nauką, rozwojem i nowymi technologiami, to znajdujesz się we właściwym miejscu. Blog nowe technologie to znakomite źródło informacji ze świata smartfonów, komórek i tabletów. Na naszej stronie będziesz mógł dowiedzieć się o najbardziej interesujących i istotnych odkryciach i wydarzeniach z różnych części świata.Firma Sony Ericsson zaprezentowała nowe możliwości dla smartfonów z rodziny Xperia™ 2011 oraz ogłosiła wszechstronną aktualizację oprogramowania, które będzie dostępne od października tego roku. Użytkownicy smartfonów Xperia™ ogłoszonych w 2011 roku będą mogli cieszyć się z udoskonalonej autorskiej aplikacji - "Facebook inside Xperia™" oraz z funkcjonalności kamery 3D, opracowanej przez Sony. Aktualizacja oprogramowania pozwoli na pełne wykorzystanie możliwości platformy Android Gingerbread, w tym aplikacji Google Talk z czatem wideo .

"Facebook inside Xperia™" – unikalna aplikacja Sony Ericsson zapewniająca dostęp do mediów społecznościowych została wzbogacona, dzięki czemu użytkownicy smartfonów Xperia™ będą mogli klikać na "Lubię to", dzielić się informacjami i odkrywać portal Facebook w jeszcze szybszy, łatwiejszy i bardziej intuicyjny sposób. Nowa funkcjonalność daje większe możliwości użytkownikom dzielenia się rozrywkowymi doświadczeniami, tak aby mogli odkrywać i dzielić się nowymi aplikacjami czy grami z przyjaciółmi na Facebooku.

Najnowsze usprawnienia kamery od Sony wprowadzają technologię panoramicznego widoku w 3D ("sweep panorama"), dzięki której obrazy mogą zostać zarejestrowane, a następnie obejrzane w wersji 3D po podłączeniu telefonu do telewizora z funkcją 3D za pomocą wyjścia HDMI.

 • Smartfony z rodziny Xperia™ 2011 otrzymają aktualizację do wersji 2.3.4 Android Gingerbread
 • Bogatsza funkcjonalność "Facebook inside Xperia™"
 • Wprowadzenie smartfona Xperia™ neo V na platformie Android z najlepszymi technologiami rozrywkowymi od Sony i Google
“Dzięki uaktualnieniu oprogramowania wnosimy ogrom nowych, prawdziwie rozrywkowych możliwości dla obecnych i przyszłych użytkowników smartfonów z rodziny Xperia™ 2011” powiedział Nikolaus Scheurer, Head of Product Marketing w Sony Ericsson. “Naszym klientom na pewno spodobają się nowe funkcjonalności od Google, jeszcze bogatsza integracja z portalem Facebook i funkcjonalności kamery 3D od Sony.”

Xperia™ neo V to jeden z pierwszych nowych produktów, które zostaną wprowadzone na rynek z nowym oprogramowaniem. Smartfon Xperia™ neo V będzie oferować wszystkie funkcje, takie jak Google Talk z czatem wideo, panoramiczny widok w 3D i wzbogaconą aplikację "Facebook inside Xperia™". Czerpiąc z sukcesu Xperia™ neo, wprowadzonego na rynek w tym roku, model Xperia™ neo V został oparty o najnowsze oprogramowanie Android dla smartfonów i najlepsze technologie Sony, w tym Reality Display z Mobile BRAVIA® Engine. Smartfon Sony Ericsson Xperia™ neo V będzie dostępny na całym świecie, a od czwartego kwartału 2011 r – na wybranych rynkach,.

Aktualizacja oprogramowania będzie dostępna na wybranych rynkach w kolejnych etapach wdrażania, począwszy od października 2011 r. Find all the info that you need about " awesome article suarapenyungkil " at suarapenyungkil.com Właściciele telefonów Xperia™ otrzymają powiadomienie o możliwości błyskawicznego pobrania nowego oprogramowanie poprzez 3G lub WiFi. Alternatywnie, będzie można podłączyć telefon do komputera i pobrać oprogramowanie poprzez PC companion.

Aktualizacja oprogramowania w skrócie:

 • Smartfony Xperia™ zostaną zaktualizowane do wersji 2.3.4 platformy Gingerbread i otrzymają nowe możliwości, w tym Google Talk z czatem wideo dla smartfonów, w których kamera znajduje się na panelu przednim.
 • Uaktualniona aplikacja "Facebook inside Xperia™" z wzbogaconymi możliwościami dodawania "Lubię to", dzielenia się informacjami, zdjęciami oraz odkrywania nowych funkcji portalu.
 • W smartfonach Xperia™ wprowadzona została pierwsza na świecie funkcjonalność panoramicznego widoku 3D ("sweep panorama") opracowana przez Sony.
 • Aktualizacja oprogramowania umożliwi użytkownikom wykorzystania ich smartfona Xperia jako mini-mobilnego komputera dzięki podłączeniu urządzeń przez USB (mysz, klawiatura lub kontroler gier) do stacji multimedialnej Sony Ericsson LiveDock™. Za pomocą złącza HDMI można również podłączyć smartfon do telewizora, aby cieszyć się obrazem na dużym ekranie.
 • Wpisywanie tekstu poprzez swobodne przesuwanie palca od jednej litery do drugiej, "zamaszystym" ruchem.
 • Zrzut ekranu - pozwala użytkownikowi dzielić się zdjęciem ekranu z dowolnego miejsca w telefonie.

1 Responses to Udoskonalona rodzina Xperia™ 2011 oferują nowe doświadczenia i nowe oprogramowanie

 1. Anonimowy Says:
 2. Xperia neo V- udoskonalony system, aplikacje działaja bardzo szybko i bez zarzutów. A najfajniejsza funkcja to panorama w 3D- polecam dla amatorów fotografowania:)

   

Prześlij komentarz

Popularne posty

KONFERENCJE