Jeśli jesteś zainteresowany nauką, rozwojem i nowymi technologiami, to znajdujesz się we właściwym miejscu. Blog nowe technologie to znakomite źródło informacji ze świata smartfonów, komórek i tabletów. Na naszej stronie będziesz mógł dowiedzieć się o najbardziej interesujących i istotnych odkryciach i wydarzeniach z różnych części świata.Numerem jeden okazał się model KDL-40EX720. Kupujący docenili jego parametry techniczne, szczególnie jakość obrazu za którą odpowiedzialny jest procesor X-Reality. Telewizor wyposażony w 100 Hz matrycę oraz technologie zapewniające wysoką naturalność obrazu znalazł uznanie u niemal co czwartego klienta kupującego tv Sony.

Na wysokiej 3 pozycji znalazł się flagship wśród telewizorów Sony - model KDL-55HX920. Jest to telewizor skierowany do prawdziwych koneserów rozrywki w najwyższej jakości. Doskonałość produktu pod każdym względem zarówno technicznym jak i estetycznym wybierana była pomimo wysokiej ceny modelu.

KL-55HX920. Flagship – statek flagowy we flocie telewizorów Sony.

Top 5 zamyka model KDL-40EX725 posiadający wbudowany dekoder telewizji cyfrowej N, oraz tuner telewizji satelitarnej. Moduł ten integrując oba urządzenia poza wygodą użytkownika, oszczędza również miejsce i zwiększa estetykę sprzętu RTV. Co dziesiąty sprzedawany telewizor w tym okresie to właśnie model KDL-40EX725.

„Wyraźnie zarysowała się tendencja wśród kupujących, którzy wybierali telewizory głównie z matrycą 40 cali. Najczęściej sprzedawane modele są wyróżniające się wśród swoich linii: parametrami technicznymi, designem lub ceną. Do podjęcia decyzji o wyborze odpowiednich modeli, skłoniła klientów również promocja producenta na poszczególne modele Bravia, który gratyfikuje zakup telewizora do końca stycznia 2012 – komentuje wyniki Rafał Zych, dyrektor handlowy sklepu matrixmedia.pl”

Oto ranking Top 5 najpopularniejszych telewizorów w okresie od 1 października do 30 listopada br. według Matrix Media:

2 komentarze

  1. Anonimowy Says:
  2. koleś siedzi, kobieta stoi....hahah widać że on zarabia 15k, a ona wychowuje dzieci jak ich stać na ekskluzywny telewizor za 12 tysiaków :D

     
  3. beststore.pl Says:
  4. Ranking ciekawy, ale dla mnie Sony jest nieco przereklamowane.

     

Prześlij komentarz

Popularne posty

KONFERENCJE