Jeśli jesteś zainteresowany nauką, rozwojem i nowymi technologiami, to znajdujesz się we właściwym miejscu. Blog nowe technologie to znakomite źródło informacji ze świata smartfonów, komórek i tabletów. Na naszej stronie będziesz mógł dowiedzieć się o najbardziej interesujących i istotnych odkryciach i wydarzeniach z różnych części świata.
System Zeppelin firmy Bowers & Wilkins jako pierwszy dał użytkownikom iPodów, możliwość słuchania muzyki z przenośnych urządzeń w jakości Hi-Fi. Teraz dźwięk Hi-Fi jest dostępny również dla osobistego komputera klasy PC/MAC.
MM-1 posiada elegancką i trwałą konstrukcję. Wytworny, intuicyjny, wyposażony w inteligentne rozwiązania projektowe - jest gotowy na każde wyzwanie. Z dumą postawisz go przy każdym laptopie czy też monitorze komputerowym. Głośniki MM-1 wprowadzają nową, prawdziwą jakość dźwięku Hi-Fi, prosto na Twoje biurko, dając Twojemu komputerowi to na co naprawdę zasługuje.
Do tej pory fani komputerowej rozrywki byli skazani na niski standard dźwięku, generowany przez komputerowe głośniki wbudowane w monitory lub niskiej jakości, zewnętrzne głośniki podłączane do karty dźwiękowej. Ten czas się skończył. Nowe głośniki komputerowe MM-1 pozwolą nareszcie połączyć pasję dźwięku i pasję komputerów w jedną całość – przemieniając domowy komputer w mały system Hi-Fi.
MM-1 to pełno zakresowy, aktywny, dwudrożny system głośników. Kluczowe technologie firmy Bowers & Wilkins, takie jak między innymi wysoko tonowa tuba Nautilus ™ trafiają do głośników tego typu po raz pierwszy. Wykorzystanie technologii DSP, autorskiej funkcji Dynamic EQ firmy Bowers & Wilkins, oferuje bardzo detaliczne brzmienie i głęboki bas - bez konieczności dodatkowego podłączania subwoofera. System MM-1 dzięki wysokiej jakości sygnałowi dla słuchawek, zamienia  także i ten tryb słuchania muzyki w prawdziwą przyjemność. Po podłączeniu słuchawek bezpośrednio do głośników, dźwięk z komputera jest udoskonalany przez wysokiej jakości przetworniki C/A. Również ważnym elementem wpływającym na jakość odsłuchu z głośników komputerowych jest  różnorodny poziom (często bardzo niski) jakości sygnału oferowany przez wyjście komputera. Dlatego , aby zapewnić najwyższą jakość odtwarzania, w przypadku MM-1, strumień sygnału audio pobierany jest przez cyfrowe wyjście USB komputera, a następnie konwertowany wewnętrznie przez głośniki z sygnału cyfrowego na analogowy. Dzięki temu sygnał wyjściowy nie ulega degradacji a MM-1 mogą zaprezentować całą swoją moc i klasę Hi-Fi w pełnej okazałości.
Każde ustawienie głośników Hi-Fi ma swoje optymalne miejsce odsłuchu. Przy pełnowymiarowej kolumnie Hi-Fi, obszar ten jest zazwyczaj w pewnej odległości od głośników. Aby można było cieszyć się idealnym dźwiękiem z małych głośników komputerowych, B&W wprowadził system cyfrowego przetwarzania dźwięku. Natomiast zastosowanie wyjścia AUX pozwala na podłączenie głośników do wszystkich urządzeń, łącznie z iPodem i odtwarzaczem CD/DVD.

MM-1 jest niezwykle atrakcyjnym systemem dla prawdziwych koneserów wyjątkowego brzmienia. Wszystkie elementy tego zdumiewającego systemu są wysokiej jakości. W pracy, podczas zabawy lub relaksu, MM-1 oferuje znakomitej jakości cyfrowy dźwięk, na który zasługuje Twój komputer.
Trudno oczekiwać innego podejścia od twórców wielokrotnie nagradzanego systemu muzycznego dla iPoda – legendarnego Zeppelina oraz najbardziej zaawansowanych na świecie kolumn głośnikowych

0 komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty

KONFERENCJE