Jeśli jesteś zainteresowany nauką, rozwojem i nowymi technologiami, to znajdujesz się we właściwym miejscu. Blog nowe technologie to znakomite źródło informacji ze świata smartfonów, komórek i tabletów. Na naszej stronie będziesz mógł dowiedzieć się o najbardziej interesujących i istotnych odkryciach i wydarzeniach z różnych części świata.GameVentures.pl – Inkubator Gier Internetowych

poniedziałek, 11 października 2010

W połowie września Pixelate Ventures przystąpił do realizacji nowego projektu, mającego stanowić pomoc dla każdego, kto chce stworzyć grę internetową. Inkubator Gier Internetowych – Game Ventures, to projekt skierowany do wszystkich, którzy mają ciekawy pomysł na grę, ale nie wiedzą, jak go zrealizować.

Każdy, kto chce zgłosić swój pomysł na grę, powinien odwiedzić stronę www.gameventures.pl i wypełnić formularz. Najciekawszym pomysłom, wybranym do realizacji, Pixelate Ventures zapewni wsparcie w najistotniejszych obszarach, decydujących o sukcesie projektu:

Know-how technologiczny – doświadczenie firmy w tworzeniu i wdrażaniu aplikacji internetowych sięga 2004 roku.

Monetyzacja – na stworzonej grze trzeba umieć zarabiać. Miliony użytkowników nie zawsze przekładają się na realne zyski. Prowadząc serwis społecznościowy epuls.pl Pixelate Ventures zdobył ogromną wiedzę w obszarze monetyzacji użytkowników oraz w kreowaniu produktów i usług premium. Firma, jako pierwsza w Polsce, stworzyła system ekonomii wirtualnej, opartej na własnej walucie.

Ruch – aby gra odniosła sukces, musi osiągnąć odpowiednią skalę ruchu. Obecnie Pixelate Ventures dociera do blisko 3 milionów użytkowników Internetu każdego miesiąca. Stanowi to odpowiednie zaplecze do promocji nowych gier.

System płatności – najpopularniejszą formą płatności w grach przeglądarkowych są SMS’y Premium. Ponieważ serwisy Pixelate Ventures generują duży ruch smsowy, firma dysponuje preferencyjnymi stawkami rozliczeniowymi z operatorami. Korzystając z systemu płatności firmy, można zyskać więcej z każdego smsa wysłanego przez użytkowników gry.

Obsługa użytkowników – ważnym elementem gry jest obsługa użytkowników. Często napotykają na problemy i potrzebują wsparcia ze strony twórców gry. Pixelate Ventures posiada wyspecjalizowany zespół moderatorów, który skutecznie rozwiązuje wszelkie problemy i dba o to, aby użytkownicy byli zadowoleni.

Obsługa prawna – prowadzenie gry internetowej wymaga również stworzenia odpowiednich regulaminów, zabezpieczenia praw twórcy gry, dbania o ochronę danych osobowych. Inkubator zapewnia pomoc także w tym zakresie.

0 komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty

KONFERENCJE