Jeśli jesteś zainteresowany nauką, rozwojem i nowymi technologiami, to znajdujesz się we właściwym miejscu. Blog nowe technologie to znakomite źródło informacji ze świata smartfonów, komórek i tabletów. Na naszej stronie będziesz mógł dowiedzieć się o najbardziej interesujących i istotnych odkryciach i wydarzeniach z różnych części świata.Jedenasta wersja ABBYY FineReader Professional jest nie tylko praktycznym narzędziem do przetwarzania skanów i plików PDF na wersje edytowalne. Z jego pomocą można teraz w łatwy sposób zapisać tekst artykułu lub książki do formatów obsługiwanych przez czytniki e-booków.

Przetworzony tekst można zapisać jako .ePub lub .fb2, dzięki czemu może on zostać odtworzony na czytnikach książek, tabletach i smartfonach. Co ciekawe, książki i artykuły można wysłać też wprost na konto Amazon® Kindle® i mieć do nich dostęp w dowolnym momencie.

Skutecznemu przetwarzaniu tekstu sprzyja nowy tryb czarno-biały przeznaczony do przekształcania zwykłych dokumentów oraz usprawniony mechanizm ADRT®. Oznacza to, że jedenasta wersja FineReadera lepiej radzi sobie z wykrywaniem pionowych nagłówków, uwag na marginesie, wykresów, tabel czy stylów, minimalizując konieczność ręcznej korekty. Producent udostępnia także tryb szybkiego przetwarzania, który – w porównaniu do trybu domyślnego - przetwarza dokumenty nawet o 70%* szybciej.

Program zintegrowany jest z wieloma programami biurowymi, w tym z pakietem OpenOffice, dzięki czemu FineReader 11 pozwala eksportować dokumenty do formatu .odt z pełnym odwzorowaniem układu dokumentu. Korzystne zmiany wprowadzono również w zakresie tworzenia plików PDF: aplikacja inteligentnie rozpoznaje i odtwarza zakładki tworzące układ dokumentu, dzięki czemu poruszanie się po nim i czytanie jest znacznie łatwiejsze.
Praktycznym rozwiązaniem okazało się usprawnienie mechanizmu kompresji MRC, który pozwala uzyskać pliki nawet o 80%* mniejsze, niż w poprzedniej wersji. Nową wersję programu uzupełniono o obsługę języków: arabskiego**, wietnamskiego i turkmeńskiego (zapisanego alfabetem łacińskim), dzięki czemu FineReader rozpoznaje obecnie 189 języków.

Nowe funkcje programu ABBYY FineReader w wersji Corporate Edition

Wersję Corporate Edition, stworzoną z myślą o średnich i dużych przedsiębiorstwach, instytucjach rządowych i edukacyjnych, wzbogacono o narzędzia zwiększające wydajność i usprawniające pracę grupową. W tym celu ulepszono funkcję „Hot Folder & Scheduling”, dzięki której możliwe jest elastyczne planowanie zadań związanych z przekształcaniem dokumentów w oparciu o predefiniowane przedziały czasu (co minutę, dzień, tydzień lub miesiąc).

W instytucjach rządowych lub bankach szczególnie przydatną funkcją jest opcja usuwania informacji wrażliwych i poufnych we wszystkich obsługiwanych dokumentach wynikowych. Informacje poufne można usunąć, a następnie zastąpić czarnym paskiem lub czarnymi kropkami na wszystkich warstwach dokumentu.

Z kolei ABBYY Business Card Reader to aplikacja pozwalająca na szybkie i dokładne przekształcanie zeskanowanych wizytówek, a następnie zapisanie wyodrębnionych danych w formacie vCard lub bezpośrednio w kontaktach programu Microsoft Outlook®.

Dodatkowe informacje na temat programu i bezpłatna wersja próbna aplikacji znajdują się na stronie www.finereader.pl.

Ceny netto:

ABBYY FineReader 11 Professional Edition - 559 zł netto

ABBYY FineReader 11 Professional Edition Upgrade - 399 zł netto

ABBYY FineReader 11 Corporate Edition - 1149 zł netto

ABBYY FineReader 11 Corporate Edition Upgrade - 787 zł netto

0 komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty

KONFERENCJE