Jeśli jesteś zainteresowany nauką, rozwojem i nowymi technologiami, to znajdujesz się we właściwym miejscu. Blog nowe technologie to znakomite źródło informacji ze świata smartfonów, komórek i tabletów. Na naszej stronie będziesz mógł dowiedzieć się o najbardziej interesujących i istotnych odkryciach i wydarzeniach z różnych części świata.Prosty sposób na reklamę w Internecie

czwartek, 8 grudnia 2011

Reklama internetowa wkroczyła na rynek Polski szybkim krokiem i tym samym w bardzo krótkim czasie zyskała ogromną popularność. Hasła takie jak pozycjonowanie czy też optymalizacja strony www są znane nie tylko marketingowcom , ale także coraz większej rzeszy użytkowników Internetu. Kolejnym hasłem które na stałe wpisało się w rynek reklamy w Internecie jest e-mailing,czyli nic innego jak tylko reklama wysyłana drogą mailową.Tego typu usługę proponuje swoim klientom ActiveAds , nowy produkt stworzony przez znaną na rynku firmę Webventure.

"Jeśli nasz klient będzie chciał sprzedać wędkę , gwarantujemy, że dotrzemy do wszystkich wędkarzy w internecie." - zgodnie twierdzą twórcy ActiveAds.

Jak działa e-mailing?

Zasady są proste.Kampania reklamowa prowadzona jest na podstawie wysyłki dowolnej ilości maili reklamowych do odpowiednio wyselekcjonowanej grupy odbiorców posiadającej konkretny profil zainteresowań. Dzięki temu reklamodawca ma pewność , że jego reklama nie trafi do przypadkowych użytkowników , ale do odbiorców którzy zainteresowani są danym tematem.

"Jest to bez wątpienia jedna z najbardziej skutecznych i najszybszych form reklamy jaką proponuje dzisiejszy rynek marketingowy.Reklamodawca maksymalizuje zyski przy minimalnym wkładzie finansowym.Reklama w tej formie dostępna jest więc dla każdego" -mówi Michał Makaruk Project Manager w firmie ActiveAds.pl "Jesteśmy ściśle ukierunkowani właśnie na e-maling, to wyróżnia nas spośród innych firm proponujacych szereg usług związanych z marketingiem internetowym"

ActiveAds jest także pierwszym serwisem mailingowym proponującym współpracę zarówno reklamodawcom jak i wydawcom. Poza wysyłką reklamowych kampanii mailingowych firma proponuje także barterową wymianę powierzchni reklamowych pomiędzy wydawcami. Jednocześnie w swojej bazie odbiorców posiada ponad 5mln aktywnych użytkowników. Find all the info that you need about " via marte kinei " at http://kinei.com.br Co najważniejsze zarejestrowani są oni w konkretnych serwisach tematycznych na których aktywnie działają. Twórcy ActiveAds zaznaczają, iż dzięki temu firmę wyróżnia wyjątkowa precyzja w dobieraniu i targetowaniu potencjalnych odbiorców i co za tym idzie najwyższa skuteczność w przekazywaniu informacji reklamowych.

"Cenimy czas i pieniądze każdego z naszych klientów, a dzięki współpracy z serwisami tematycznymi gwarantujemy im dotarcie do osób przede wszystkim szczerze zainteresowanych danym tematem."-dodaje Michał Makaruk.

0 komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty

KONFERENCJE