Jeśli jesteś zainteresowany nauką, rozwojem i nowymi technologiami, to znajdujesz się we właściwym miejscu. Blog nowe technologie to znakomite źródło informacji ze świata smartfonów, komórek i tabletów. Na naszej stronie będziesz mógł dowiedzieć się o najbardziej interesujących i istotnych odkryciach i wydarzeniach z różnych części świata.Czy Sony Tablet S oraz VAIO S podzielą sukces notebooka VAIO E14, ubiegłorocznego zwycięzcy plebiscytu Mobility Trends w kategorii notebook roku?

Z całą pewnością na to zasługują. Zapraszamy do udziału w głosowaniu!

Do 23 stycznia 2012 roku zarówno fani produktów Sony, jak i czytelnicy Mobility oraz Mobile Reseller Polska mogą oddawać swoje głosy w konkursie Mobility Trends na najlepsze produkty i usługi, które zadebiutowały na rynku w 2011 roku. Ankieta do głosowania jest dostępna tutaj: http://www.mobilitytrends.pl/ankieta-2

Dlaczego notebook Vaio S oraz Sony Tablet S mogą okazać się liderami plebiscytu w swoich kategoriach?

  • Sony Tablet S - w kategorii tablet roku oraz gadżet roku

To osobiste i przenośne multimedialne centrum rozrywki. Oprócz funkcji pozwalających na codzienną pracę, urządzenie ma również wiele niestandardowych rozwiązań. Za pomocą technologii DLNA użytkownik ma możliwość przesyłania bezprzewodowo zdjęć, filmów czy muzyki na telewizor oraz dzięki funkcji pilota może sterować domowymi urządzeniami, takimi jak telewizor, kino domowe czy zestawy Hi-Fi. Posiada również możliwość grania w gry z konsoli PlayStation 1. Sony stworzyło także specjalną aplikację dla melomanów. Funkcja Sense Me automatycznie dopasowuje playlistę do samopoczucia użytkownika – wystarczy wybrać towarzyszący nam nastrój, aby urządzenie samodzielnie zaproponowało listę utworów.
Notebook Vaio S - w kategorii notebook roku

VAIO S zmienił oblicze biznesowych komputerów VAIO. Ze względu na materiał wykonania (włókno węglowe i aluminium) – poza atrakcyjnym wyglądem – jest wytrzymały, lekki i wygodny w użyciu. Zastosowana nowa koncepcja inteligentnego zasilania akumulatorowego pozwala pracować na nim nieprzerwanie dzień i noc. Bez względu na to, czy użytkownik ogląda obciążające procesor filmy HD, czy po prostu robi notatki, do dyspozycji ma zawsze zoptymalizowaną wydajność i czas pracy akumulatora.

Zapraszamy do głosowania!

0 komentarze

Publikowanie komentarza

Popularne posty

KONFERENCJE