Jeśli jesteś zainteresowany nauką, rozwojem i nowymi technologiami, to znajdujesz się we właściwym miejscu. Blog nowe technologie to znakomite źródło informacji ze świata smartfonów, komórek i tabletów. Na naszej stronie będziesz mógł dowiedzieć się o najbardziej interesujących i istotnych odkryciach i wydarzeniach z różnych części świata.Sleep Art to najnowsze i unikalne w skali światowej rozwiązanie technologiczne w postaci robota przenoszącego na płótno sny. Do tej pory można było obejrzeć swoje senne marzenia nocując w hotelach rodziny ibis. Teraz, dzięki aplikacji opracowanej przez markę ibis we współpracy z BETC Digital, codziennie rano użytkownicy iPhona mogą sprawdzić, jak ich marzenia senne zostały przekształcone w oryginalne cyfrowe dzieło sztuki.
Sleep Art

Po zaprogramowaniu aplikacji Sleep Art by ibis, iPhone zamienia się w czujnik rejestrujący ruchy i dźwięki. Dane te są konwertowane w czasie rzeczywistym na wirtualny obraz, gdy użytkownik śpi. Nowa aplikacja jest bezpłatna i dostępna dla wszystkich. Aplikacja jest niezwykle prosta w użyciu. Po jej darmowym pobraniu użytkownik podłącza swojego iPhone’a do ładowarki oraz ustawia budzik. iPhona należy umieścić na łóżku. Aplikacja będzie działać przez całą noc. Użytkownika obudzi łagodna muzyka, po czym będzie on mógł obejrzeć dzieło sztuki stworzone w czasie jego snu. Aplikacja daje możliwość śledzenia zmian obrazu swojego snu z minuty na minutę na ekranie telefonu.
Obrazy są zapisywane w galerii, użytkownicy mogą więc porównywać sny oraz przesyłać obrazy mailem lub podzielić się nimi na Facebooku.

Sleep Art
Aplikacja jest kompatybilna z iPhonami nowej generacji oraz systemami operacyjnymi iOS 5 i 6. Będzie ona dostępna do pobrania za darmo ze sklepu Apple Store od 4 marca br.

Aplikacja Sleep Art powstała w nawiązaniu do przekształceń marek ekonomicznych, który rozpoczął się we wrześniu 2011 roku i został ukończony w bardzo krótkim czasie równocześnie w 57 krajach. Polegał on na stworzeniu jednej dominującej marki – ibis mega brand oraz zapewnieniu gościom dobrego snu, w szczególności dzięki nowym łóżkom Sweet Bed™ by ibis.

Sleep Art to wyjątkowe doświadczenie, w ramach którego komfort snu w jednym z hoteli rodziny ibis mógł zostać uwieczniony na płótnie. Accor zaprezentował pierwszego na świecie robota zapisującego sny w czterech stolicach Europy - w Paryżu, Berlinie, Londynie i Warszawie. Od października 2012 przez trzy miesiące robot za pomocą 80 czujników podłączonych do łóżek Sweet Bed™ przenosił na płótno senne marzenia gości wybranych hoteli ibis i ibis budget.
 
W tym okresie zwycięzcy konkursu zorganizowanego przez markę na Facebooku, mogli spędzić noc w hotelu i zabrać do domu obraz swojego snu stworzony przez robota na płótnie.

0 komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty

KONFERENCJE