Jeśli jesteś zainteresowany nauką, rozwojem i nowymi technologiami, to znajdujesz się we właściwym miejscu. Blog nowe technologie to znakomite źródło informacji ze świata smartfonów, komórek i tabletów. Na naszej stronie będziesz mógł dowiedzieć się o najbardziej interesujących i istotnych odkryciach i wydarzeniach z różnych części świata.Już w najbliższa środę 26 czerwca odbędzie się w Łodzi bezpłatna konferencja „Kapitał i Strategia” skierowana do wszystkich, którzy szukają kapitału oraz inspiracji dla swoich pomysłów biznesowych. Swoim doświadczeniem podzielą się m.in. twórcy startup’ów. Rozmawiać będą o tym jak w USA zbudować firmę, a nie start-up, jak dostrzec niszę i skutecznie ją podbić, czy też jak pozyskać inwestora.

O tym, jak wprowadzić biznes na rynek i zapewnić mu rozwój wykorzystując szanse rynkowe opowiedzą doświadczeni w biznesie właściciele start-upów, którzy zmagają się z realiami tego, co dzieje się po uzyskaniu finansowania i wejściu na rynek. Konferencja organizowana przez Fundusz zalążkowy StartMoney będzie nie tylko doskonałą okazją do zapoznania się z trendami związanymi z innowacjami w przedsiębiorstwach i na uczelniach, oraz możliwościami ich finansowania, ale także do nawiązywania kontaktów biznesowych i spotkania z przedstawicielami funduszu.

Po wystąpieniach prelegentów przewidziany jest również networking w klubowej atmosferze. Uczestnicy będą mogli wymienić się doświadczeniami, porozmawiać z prelegentami oraz przedstawić swoje pomysły biznesowe ekspertom Funduszu zalążkowego StartMoney. Szczegółowe informacje o konferencji znajdują się na stronie www.startmoney.pl. Konferencja odbędzie się 26 czerwca 2013r. w godzinach 16.30 - 21.00 w Łodzi w klubie „Niebostan”, ul. Piotrkowska 17. Udział w konferencji jest bezpłatny.

Partnerzy

Partnerem merytorycznym konferencji został SATUS Venture Sp. z o.o., zaś wśród partnerów medialnych są: Academio, AIP, Biotechnologia.pl, Dlastudenta.pl, Jaka-komorka.pl, MamStartup, NZS, Portal Innowacji, Proseed , Studenckie Forum BCC, student.lodz.pl oraz TVP Łódź, Outsourcing&More.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007-2013.

0 komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty

KONFERENCJE