Jeśli jesteś zainteresowany nauką, rozwojem i nowymi technologiami, to znajdujesz się we właściwym miejscu. Blog nowe technologie to znakomite źródło informacji ze świata smartfonów, komórek i tabletów. Na naszej stronie będziesz mógł dowiedzieć się o najbardziej interesujących i istotnych odkryciach i wydarzeniach z różnych części świata.Już wkrótce debiut cieszącej się ogromnym powodzeniem na świecie gry o tematyce piłkarskiej na platformie Android

Gra “FIFA 12” stworzona przez EA SPORTS™ to najnowsza edycja najpopularniejszej na świecie sportowej serii piłkarskich symulacji. Dziś, po raz piewszy dostępna będzie na flagowym smartfonie Sony Ericsson z certyfikatem PlayStation® działającym na platformie Android – Xperia™ PLAY.

FIFA 12 umożliwia fanom kontrolowanie akcji takich gwiazd piłki nożnej jak Wayne Rooney i Kaka. Stwarza graczom możliwość przeżycia jednego z najbardziej autentycznych sportowych doświadczeń, jakie osiągalne są na telefonie komórkowym. Oferuje funkcje takie jak: "rozgrywki ligowe” (Leagues), “rozgrywki pucharowe" (Cups), "szybki mecz” (Quick Match) oraz “pojedynek dnia” (Daily Challenge).

Gra, stworzona na platformę Android przez EA Mobile™, oddział Electronic Arts Inc. (NASDAQ ERTS), zadebiutuje na smartfonie do gier Xperia™ PLAY jako gra w pełni zoptymalizowana, dostosowana do odtwarzania na unikalnym pulpicie smartfonu posiadającego certyfikat PlayStation®. FIFA 12 będzie również dostępna na innych modelach, jednakże pochodzących wyłącznie z linii Xperia™, w tym na cieszących się uznaniem smartfonach Sony Ericsson takich jak: Xperia™ arc S, Xperia™ arc, Xperia™ ray, Xperia™ neo oraz Xperia™ pro.

Fani mogą spodziewać się realistycznych interakcji pomiędzy zawodnikami gry, autentycznych komentarzy, zaktualizowanych drużyn z najlepszych światowych lig, a także całkowicie nowych systemów powtórek (replay) i nowozaprojektowanych stadionów, co razem przełoży się na jeszcze bogatsze emocje podczs gry w FIFA.

“Chcemy, aby gra FIFA dostarczała jak najwięcej autentycznych emocji fanom futbolu na świecie”, powiedział Glenn Roland, VP, EA Interactive, New Platforms i OEM “Dzięki wprowadzeniu gry FIFA na smartfony Xperia™ jesteśmy w stanie zaoferować fanom możliwość gry, bez względu na to gdzie się znajdują i kiedy mają ochotę zagrać.”

Gra FIFA 12 dołącza do ścisłego grona tytułów, które wydawca stworzył na smartfon Xperia™ PLAY w 2011 roku, jak np. Battlefield oraz Need for Speed™. Wiele spośród tych tytułów dostępnych jest aktualnie do darmowego pobrania na smartfon Xperia™ PLAY w ramach promocji Sony Ericsson zatytułowanej “Wejdź do gry” (“Get In The Game”). Promocją tą zostanie objęta także gra “FIFA Soccer 12” , którą będzie można bezpłatnie pobrać aż do początku roku 2012.

“W tym roku współpracowaliśmy z EA, aby przekazać niektóre spośród najlepszych tytułów gier na smartfon Xperia™ PLAY i zaoferować użytkownikom niezrównane wrażenia i emocje podczas gry”, powiedział Tim Harrison, Head of Content & Strategy w Sony Ericsson. “FIFA to seria ceniona przez fanów piłki nożnej na całym świecie. Jest prawdziwym hitem jesiennego i świątecznego sezonu – prezentem zawierającym wspaniałe treści na smartfon Xperia™ PLAY”.

Wszystkie informacje i szczegóły dotyczące promocji gry na smartfonie Xperia™ PLAY dostępne są pod adresem: www.sonyericsson.com/eapromo

W Ameryce Północnej gra FIFA 12 dystrybuowana jest pod tytułem FIFA Soccer 12.

Aby uzyskać więcej informacji prosimy odwiedzić blog produktowy Sony Ericsson: http://blogs.sonyericsson.com/products

Śledź nasze wpisy na portalu Twitter:

@Xperiagames

0 komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty

KONFERENCJE