Jeśli jesteś zainteresowany nauką, rozwojem i nowymi technologiami, to znajdujesz się we właściwym miejscu. Blog nowe technologie to znakomite źródło informacji ze świata smartfonów, komórek i tabletów. Na naszej stronie będziesz mógł dowiedzieć się o najbardziej interesujących i istotnych odkryciach i wydarzeniach z różnych części świata.Sony Mobile Communications ogłosił, że smartfon Xperia ion, przedstawiony po raz pierwszy na międzynarodowych targach CES w styczniu 2012 r i wprowadzony na rynek USA, będzie dostępny w Polsce we wrześniu. Smartfon Xperia ion umożliwia łatwe łączenie z wieloma ekranami, co jest idealnym rozwiązaniem dla klientów lubiących oglądać treści multimedialne i dzielić się nimi na dowolnie wybranym przez siebie ekranie – telewizora, smartfona, laptopa czy tableta.

Smartfon Sony Xperia ion posiada niezwykły wyświetlacz HD o przekątnej 4,6 cala, który zapewnia wspaniałe przeżycia wizualne podczas oglądania krystalicznie czystego obrazu. Dla entuzjastów fotografii, smartfon Xperia ion wyposażony został w funkcję „fast capture”. Umożliwia ona za jednym dotknięciem przejście aparatu fotograficznego o rozdzielczości 12 MP, umieszczonego na tylnej obudowie telefonu, od stanu spoczynku do wykonania zdjęcia w niewiele ponad sekundę. Zdjęcia można następnie łatwo, bezprzewodowo przesyłać na dowolny ekran za pośrednictwem łącza DLNA. Dodatkowo, zarówno aparat fotograficzny umieszczony na frontowej części telefonu, jak i drugi aparat, na tylnej części obudowy, mają funkcję nagrywania w HD.
Xperia ion

„Smartfon Xperia ion został zaprojektowany tak, aby bezkolizyjnie przekazywać dane na wiele ekranów, z których korzystamy na co dzień. Aby grać w gry oraz oglądać, słuchać i udostępniać różne treści, w dowolnym czasie i – co ważniejsze – w dowolnym miejscu”, mówi Agnieszka Jaśkiewicz, szefowa marketingu Sony Mobile w Polsce.
Aby zapewnić najwyższej jakości rozrywkę, smartfon Xperia ion posiada fabrycznie zainstalowane aplikacje Music Unlimited i Video Unlimited z Sony Entertainment Network. Odbiorcy będą mieli dostęp do największych hollywoodzkich hitów, seriali telewizyjnych oraz milionów utworów muzycznych.

Smartfon Xperia ion będzie działał na platformie Android 4.0 (Ice Cream Sandwich).

Kluczowe funkcje smartfona Xperia ion:

  • Wyświetlacz Reality Display 4.6” HD z technologią Mobile BRAVIA® Engine z ekranem o rozdzielczości HD (1280 x 720), a do tego dwie kamery: na tylnej obudowie (1080p) oraz od frontu (720p) do nagrywania w jakości HD,
  • Procesor dual core o taktowaniu 1,5 GHz zapewnia super szybkie działanie, z przechowywaniem danych w wewnętrznej pamięci flash 16GB,
  • Aparat fotograficzny na tylnej części obudowy o rozdzielczości 12MP z technologią Sony Exmor R™ i funkcją "fast capture", która umożliwia przejście aparatu ze stanu spoczynku do wykonania pierwszego zdjęcia w niewiele ponad sekundę,
  • Dzielenie się obrazami w rozdzielczości HD dzięki technologii DLNA, HDMI oraz BRAVIA Sync, aby szybko i łatwo przenosić treści multimedialne na inne ekrany.

0 komentarze

Publikowanie komentarza

Popularne posty

KONFERENCJE