Jeśli jesteś zainteresowany nauką, rozwojem i nowymi technologiami, to znajdujesz się we właściwym miejscu. Blog nowe technologie to znakomite źródło informacji ze świata smartfonów, komórek i tabletów. Na naszej stronie będziesz mógł dowiedzieć się o najbardziej interesujących i istotnych odkryciach i wydarzeniach z różnych części świata.Terminal CASIO IT-800

wtorek, 13 grudnia 2011

Połączenie wielu technologii, jakie oferuje terminal CASIO IT-800, sprawia że ma on zastosowanie w wielu sektorach, również w sektorze rozliczeń mediów. Ten przenośny terminal cechuje przede wszystkim specjalnie zmodyfikowany port RS232 do podłączenia głowicy optycznej, który umożliwia zdalny odczyt parametrów licznika. Funkcja ta pozwala na sprawną obsługę klienta, a przy tym komfort pracy osoby pracującej z terminalem.
Inną funkcją, o której warto wspomnieć jest zintegrowany modem HSDPA z funkcją telefonu, który zapewnia doskonałą komunikację on-line i szybką synchronizację danych z centralą.

Kolejnym rozwiązaniem zastosowanym w IT-800, który pracę w terenie czyni znacznie łatwiejszą jest z pewnością zintegrowany GPS, który upraszcza planowanie trasy jak i optymalizuje marszrutę pracownika, ustawiając najbardziej dogodną kolejność kontrolowanych liczników. Pozwala to na dużą oszczędność czasu pracy i komfortowe planowanie działań.

Nie mniej istotne w IT-800 jest to, że terminal ten wyposażono w wyświetlacz LCD Casio w technologii "Blanview". Ten zaawansowany wynalazek stworzony przez Casio jest przełomem w projektowaniu wyświetlaczy, zapewniając dużą jasność oraz wysoki stopień kontrastu nawet przy ostrym naświetleniu, a przy tym nie pobiera zbyt dużo energii. IT-800 wyposażony w 3.7 calowy wyświetlacz VGA, który jest dziesięciokrotnie bardziej wytrzymały na wstrząsy oraz uderzenia niż standardowe urządzenia tej klasy. Wyświetlacz urządzenia jest niezwykle odporny na uszkodzenia mechaniczne, wytrzymuje uderzenia stalową kulą o wadze 530g z wysokości 25 cm.

IT-800 posiada wytrzymałość klasy IP54, co oznacza, że jest odporny na działanie kurzu, wody, oraz wytrzymuje upadek z wysokości 1,5 metra bez uszkodzenia. Casio IT-800 może pracować w temperaturze od -20°C do +50°C, co czyni go wszechstronnym urządzeniem podczas trudnych warunków pracy.

Ergonomiczny kształt urządzenia oraz niewielka waga 340g sprawia, że IT-800 można wszędzie ze sobą zabrać, gdyż mieści się w kieszeni.

0 komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty

KONFERENCJE