Jeśli jesteś zainteresowany nauką, rozwojem i nowymi technologiami, to znajdujesz się we właściwym miejscu. Blog nowe technologie to znakomite źródło informacji ze świata smartfonów, komórek i tabletów. Na naszej stronie będziesz mógł dowiedzieć się o najbardziej interesujących i istotnych odkryciach i wydarzeniach z różnych części świata.Logitech rozkręca P@sję n@ M@x@!

wtorek, 17 stycznia 2012

Firma Logitech ogłasza inspirujący konkurs informatyczny dla warszawskich gimnazjalistów. Wierząc, że technologia inspiruje ludzi do tworzenia rzeczy niezwykłych i jest motorem napędzającym dzisiejszych wizjonerów, firma Logitech zorganizowała konkurs informatyczny dla warszawskich gimnazjalistów. Kreatywność i błyskotliwość ludzi młodych przełamuje wszelkie schematy, dlatego organizatorzy liczą, że owocami tej rywalizacji będą innowacyjne i wyjątkowe pomysły. Wszystkich uczniów warszawskich szkół gimnazjalnych, którzy chcą wygrać sprzęt informatyczny dla siebie i swojej szkoły zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie.

Pierwszego stycznia ruszył konkurs informatyczny

dla warszawskich gimnazjalistów „P@sj@ n@ M@x@ powered by Logitech”. Zadaniem pięcioosobowych grup uczniów jest stworzenie pod opieką nauczyciela strony internetowej dotyczącej ich pasji. Wybór tematyki projektu jest całkowicie dowolny: od zagadnień naukowych przez sztukę, sport czy taniec po street art. Najważniejsza jest umiejętność pracy w grupie oraz kreatywne podejście do projektu konkursowego.

Jury przyzna trzy główne nagrody oraz sześć wyróżnień najlepszym spośród zgłoszonych prac. Dodatkowo projekt, który zwycięży w głosowaniu internetowym, otrzyma Nagrodę Internautów. Uczniowie będą mieli szansę wygrać akcesoria komputerowe Logitech dla siebie i swojej szkoły.

Jakie kroki powinni podjąć gimnazjaliści chętni do udziału w konkursie? Wystarczy w terminie od 02.01.2012 r. do 16.03.2012 r. zarejestrować grupę na stronie internetowej konkursu oraz przesłać projekt za pośrednictwem specjalnie utworzonego profilu.

Organizatorem konkursu „P@sj@ n@ M@x@ powered by Logitech” jest firma Logitech Poland Sp. z o.o., a Partnerem Wszechnica Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej.

Więcej informacji oraz regulamin konkursu znajdują się na stronie internetowej www.poland.logitech.com/pasja-na-maxa

0 komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty

KONFERENCJE