Jeśli jesteś zainteresowany nauką, rozwojem i nowymi technologiami, to znajdujesz się we właściwym miejscu. Blog nowe technologie to znakomite źródło informacji ze świata smartfonów, komórek i tabletów. Na naszej stronie będziesz mógł dowiedzieć się o najbardziej interesujących i istotnych odkryciach i wydarzeniach z różnych części świata.Nakręć się na nowe technologie - konkurs

poniedziałek, 6 maja 2013

Jeśli jesteś zainteresowany nauką, rozwojem i nowymi technologiami, to znajdujesz się we właściwym miejscu! Z myślą o takich ludziach jak Ty stworzony został konkurs „Nakręć się na nowe technologie”, którego organizatorem jest Podkarpacka Strefa Wrażeń.

Podkarpacka Strefa Wrażeń to fanpage, który został stworzony z myślą o jednym z najpiękniejszych regionów Polski. Głównym partnerem przedsięwzięcia jest Podkarpacki Bank Spółdzielczy. Podkarpacka Strefa Wrażeń to również liczne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Jednym z nich jest trwający od 6 maja 2013 do 16 czerwca 2013 roku konkurs skierowany do studentów z całej Polski „Nakręć się na nowe technologie”.
Nakręć się na nowe technologie
Nie czekaj, już dziś NAKRĘĆ SIĘ NA NOWE TECHNOLOGIE!

Co należy zrobić, aby wziąć udział w konkursie „Nakręć się na nowe technologie”?

Wystarczy nakręcić maksymalnie 1,5 minutowy film o tematyce związanej z innowacyjną technologią biometryczną stosowaną w bankomatach Podkarpackiego Banku Spółdzielczego. Następnym krokiem jest zamieszczenie go na swoim koncie YouTube i opublikowanie go w dedykowanej aplikacji konkursowej znajdującej się na fanpage’u Podkarpackiej Strefy Wrażeń.
Jaki film ma szansę wygrać?

Taki, który w ciekawy sposób nawiąże do idei innowacyjnej technologii biometrycznej, odnosząc się bezpośrednio do atrybutów tej usługi takich jak nowoczesność, bezpieczeństwo oraz wygoda. Film zrealizować można dowolną techniką np. telefonem, kamerą cyfrową lub aparatem fotograficznym.
Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody m.in. Iphone 5, iPad 2 czy iPod touch. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 30 czerwca 2013 roku.

0 komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty

KONFERENCJE