Jeśli jesteś zainteresowany nauką, rozwojem i nowymi technologiami, to znajdujesz się we właściwym miejscu. Blog nowe technologie to znakomite źródło informacji ze świata smartfonów, komórek i tabletów. Na naszej stronie będziesz mógł dowiedzieć się o najbardziej interesujących i istotnych odkryciach i wydarzeniach z różnych części świata.Walentynki są już tuż tuż, najwyższy czas zapewnić sobie odpowiedni, nastrojowy podkład muzyczny. Firma Logitech wprowadza na rynek idealne rozwiązanie – Logitech Squeezebox Radio w kolorze Romantycznej Czerwieni. Jeśli chcesz się zakochać po uszy, czytaj dalej ...

Pasja do muzyki

Kompaktowy, sieciowy odtwarzacz muzyki all-in-one – Squeezebox Radio ma wszystko co potrzebne i zapewnia dostęp do tysięcy internetowych stacji radiowych z całego świata, usług takich jak Spotify i Pandora oraz utworów z osobistych zbiorów w praktycznie każdym formacie*. Squeezebox Radio pozwala wyrazić siebie poprzez muzykę.

Budzi cię z właściwych powodów

Nikt nie lubi dźwięku budzika, ale dzięki wbudowanej opcji alarmu, Squeezebox Radio uprzyjemni ci poranne budzenie. Urządzenie posiada również fotochromatyczny wyświetlacz, który subtelnie dostosowuje się do warunków oświetleniowych. To doskonałe rozwiązanie w każdej sypialni.

Spełnia twoje potrzeby

Pięknie zaprojektowany, kompaktowy Squeezebox Radio doskonale się prezentuje. Co więcej, aby rozpocząć odtwarzanie muzyki nie potrzebujemy żadnych kabli – ponieważ urządzenie pasuje idealnie do istniejącej bezprzewodowej sieci. Dzięki aplikacji Logitech Squeezebox Controller możesz sterować odtwarzaczem przy użyciu smartfonu lub tabletu.

Ładny i przebojowy

Wyjątkowe przedmioty zaskakują nas często małym opakowaniem. Squeezebox Radio może i jest mały, ale jaką ma siłę! Urządzenie, dzięki dwukierunkowemu głośnikowi, zapewnia wysoką jakość dźwięku oraz bardzo niski poziom zniekształceń.

Cześć, przystojniaku

Oprócz błyszczącej czerwienią powierzchni, urządzenie posiada kolorowy ekran, który wyświetla okładkę aktualnie odtwarzanego albumu, informacje na temat utworu czy stacji radiowej. Słuchanie muzyki ze Squeezbox Radio jest proste i przyjemne.

Logitech Squeezebox Radio w walentynkowej, czerwonej wersji jest dostępny w Polsce w sugerowanej przez producenta cenie 799 PLN. Urządzenie występuje także w kolorze białym i czarnym.

0 komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty

KONFERENCJE