Jeśli jesteś zainteresowany nauką, rozwojem i nowymi technologiami, to znajdujesz się we właściwym miejscu. Blog nowe technologie to znakomite źródło informacji ze świata smartfonów, komórek i tabletów. Na naszej stronie będziesz mógł dowiedzieć się o najbardziej interesujących i istotnych odkryciach i wydarzeniach z różnych części świata.Firma została partnerem technologicznym rozpoczynającego się 12 października 2012 roku festiwalu WARSZAWA W BUDOWIE. Podczas festiwalu produkty marki Sony - telewizory BRAVIA, Xperia™ Tablet S i Sony Tablet S oraz notebooki VAIO serii E i serii T będą stanowiły integralne elementy wystawy i technologiczne wsparcie festiwalu. Wydarzenie odbędzie się w słynnym pawilonie „Emilia” przy ul. Emilii Plater w Warszawie – to nowa siedziba Muzeum.

Festiwal, organizowany przez Muzeum po raz czwarty, jest w tym roku w całości poświęcony reklamie w przestrzeni publicznej Warszawy. Wystawa festiwalowa, zatytułowana „Miasto na sprzedaż”, prezentowana w „Emilii”, przypomni historię reklam na ulicach Warszawy od XIX wieku do dziś, pokaże dzisiejsze problemy związane z dominacją reklamy w krajobrazie miasta i zdradzi, jak rewolucja technologiczna zmieni reklamę w niedalekiej przyszłości. Wystawie towarzyszy ponad 50 wydarzeń: projekcje filmowe, warsztaty, wykłady i projekty artystyczne w przestrzeni miasta.

WARSZAWA W BUDOWIE
„Emilia” pozwala nam rozwinąć skrzydła i dotrzeć do szerokiej publiczności. Tworzymy dla niej zupełnie nowe miejsce i program łączący sztukę z najbardziej aktualnymi tematami, jakie podsuwa życie w wielkiej metropolii – bo nią właśnie staje się Warszawa. Dzięki współpracy z Sony zaoferujemy widzom szereg unikalnych atrakcji. Przy użyciu tabletów Xperia S będzie można na przykład zapoznać się z wykorzystaniem rozszerzonej rzeczywistości przez reklamę – specjalnie dla nas powstały aplikacje, które wygenerują ruchome, trójwymiarowe obrazy w wirtualnej przestrzeni wystawy - mówi Marcel Andino Velez, wicedyrektor Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie.

Nawiązanie współpracy z Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie jest wyrazem zaangażowania Sony w najciekawsze wydarzenia kulturalne. Festiwal „WARSZAWA W BUDOWIE” pokazuje sztukę w unikatowym kontekście i otoczeniu, wykorzystując bogactwo form i technologii. Zaawansowane technologicznie i wyróżniające się wzornictwem produkty Sony są naturalnym dopełnieniem przestrzeni festiwalu. – powiedział Piotr Papaj, rzecznik prasowy Sony w Polsce.
WARSZAWA W BUDOWIE

Festiwal WARSZAWA W BUDOWIE potrwa do 9 grudnia 2012. Szczegółowy program festiwalu znajduje się na stronie www.warszawawbudowie.pl. Wystawa „Miasto na sprzedaż” będzie czynna od wtorku do niedzieli, w godzinach 12:00 – 20:00. Wstęp wolny.

0 komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty

KONFERENCJE