Jeśli jesteś zainteresowany nauką, rozwojem i nowymi technologiami, to znajdujesz się we właściwym miejscu. Blog nowe technologie to znakomite źródło informacji ze świata smartfonów, komórek i tabletów. Na naszej stronie będziesz mógł dowiedzieć się o najbardziej interesujących i istotnych odkryciach i wydarzeniach z różnych części świata.Biurowiec dla programistów

czwartek, 15 listopada 2012

Węzeł internetowy z opcją nieograniczonej rozbudowy i zaplecze teleinformatyczne zdolne do ciągłego rozwoju, bezpośrednie sąsiedztwo firm z branży nowych technologii i nowych mediów oraz możliwość zlokalizowania w biurze serwerowni czy tajnego archiwum. To wszystko i wiele więcej dostępne jest w jednym miejscu. Gdzie? W Łodzi powstaje MediaHUB – biurowiec dedykowany innowacyjnym i kreatywnym biznesom z sektora IT, czyli idealne miejsce pracy dla informatyka i programisty.

Najważniejsza jest sieć połączeń

MediaHUB
Łąkowa 29 w Łodzi – to nowy adres na światowej mapie biznesu. Powstający tu multimedialny hub biznesowy skupia w jednym miejscu 4 000 m2 powierzchni biurowych klasy A w biurowcu MediaHUB, zaplecze hotelowo-konferencyjne w hotelu DoubleTree by Hilton oraz bogate otoczenie firm z sektora nowych technologii. Bliskie sąsiedztwo firmy TOYA, lidera w branży telekomunikacyjnej i głównego inwestora projektu, zapewnia nieograniczone możliwości rozbudowy i rozwoju zaplecza teleinformatycznego. Dedykowany port gigabitowy na bazie dostępu światłowodowego z darmowym Internetem o przepustowości 80/4 Mbps oraz możliwością poszerzenia pasma do 10 Gbps to wyjątkowa oferta skierowana do współpracujących z firmą najemców. Wszystkim lokatorom MediaHUB oferuje ponadto łącza dedykowane do światowych operatorów Internetu oraz największych węzłów wymiany ruchu operatorskiego w Polsce i Europie, dając unikatową możliwość doboru własnych dedykowanych łączy do operatorów i dostawców treści.

Technologiczne optimum

Monitorowana 24 godziny na dobę sieć biurowca, zbudowana na bazie okablowania kategorii 6 i wydajnych operatorskich urządzeń telekomunikacyjnych oraz systemy pozwalające na pro-aktywne reagowanie na pojawiające się problemy jeszcze przed zauważeniem ich przez klientów gwarantują najemcom bezpieczne miejsce do pracy dla swoich działów R&D oraz lokalizowaniaw MediaHUB kluczowych systemów teleinformatycznych. Własna stacja transformatorowa o mocy 1260kVA mocy zapewnia bezpieczne i stabilne zasilanie dla całej infrastruktury zlokalizowanej w budynku.
MediaHUB

Bezpieczna lokalizacja kluczowych systemów IT

Podniesiona podłoga gwarantuje swobodną realizację lokalnej sieci strukturalnej, której podstawowy szkielet ułożony został w sposób zapewniający możliwość ciągłej rozbudowy. Wzmocnione do 500 kg/m2 stropy umożliwiają zlokalizowanie w biurowcu serwerowni czy archiwum. Wszystkie systemy techniczne biurowca zintegrowane zostały z centralnym systemem zarządzania budynkiem (BMS), dzięki czemu MediaHUB posiada zaawansowaną zdolność do konfiguracji, monitoringu, wizualizacji i nadzoru zachodzących w nim procesów.

Multimedialny hub biznesowy na Łąkowej 29 to miejsce stworzone w symbiozie ze strategią Łodzi jako miasta kreatywnego, wspierającego innowacyjność, kulturę i przemysły kreatywne. Na terenach dawnej Wytwórni Filmów Fabularnych swoje siedziby mają obecnie między innymi: firma TOYA, studio postprodukcji TOYA Studios, Klub Wytwórnia, Opus Film czy Filmoteka Narodowa. Bezpośrednie sąsiedztwo firm z branży nowych technologii, telekomunikacji, filmu, mediów i sztuki, połączone z wyspecjalizowanym zapleczem technologicznym czyni z biurowca MediaHUB wielofunkcyjne centrum między innymi dla firm z sektora IT.

0 komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty

KONFERENCJE