Jeśli jesteś zainteresowany nauką, rozwojem i nowymi technologiami, to znajdujesz się we właściwym miejscu. Blog nowe technologie to znakomite źródło informacji ze świata smartfonów, komórek i tabletów. Na naszej stronie będziesz mógł dowiedzieć się o najbardziej interesujących i istotnych odkryciach i wydarzeniach z różnych części świata.Od września tego roku Polacy mają możliwość przyjmowania transakcji kartą płatniczą na urządzeniach Apple'a – smarfonie bądź tablecie przemieniając je w mobilny terminal płatniczy. Rewolucyjna usługa payleven usprawniła tym samym cały proces akceptowania płatności bezgotówkowych oferując darmowy czytnik kart oraz bezpłatną aplikację.

Payleven odpowiada na kolejne potrzeby Klienta oraz polskiego rynku wprowadzając możliwość przyjmowania płatności kartą także na urządzeniach z systemem Android. Wersja ta w pełni obsługuje Samsung Galaxy SII oraz SIII, HTC One oraz Samsung Nexus.

Wcielenie tej funkcjonalności jest dużym krokiem naprzód zarówno dla payleven, jak i dla Przedsiębiorców prowadzących właśną działalność gospodarczą oraz ich Klientów. Od tego momentu płatności mobilne mogą być dokonywane na 90% smarfonów w Polsce, wliczając te z systemem iOS (do ściągnięcia z Apple Store) i Android (Google Play), co jest motorem napędowym do dalszych działań firmy.

Zasady payleven pozostają niezmienne: przedsiębiorca rejestruje się na stronie: payleven.pl, czytnik kart otrzymuje pocztą, a aplikację pobiera bez żadnych opłat ze sklepu z aplikacjami. Od tego momentu może przyjmować płatności kartą! W samej aplikacji wpisuje kwotę transakcji, przeciąga kartę przez czytnik i prosi swojego Klienta o podpis. Na koniec opcjonalnie można wysłać potwierdzenie dla Klienta na wskazany adres mailowy.

payleven.pl zarabia tylko wtedy, gdy zarabia Przedsiębiorca. Brak opłat abonamentowych za korzystanie z urządzenia powoduje, iż przedsiębiorca płaci wyłącznie za zrealizowane transakcje. Dlatego mogą sobie na nie pozwolić mali przedsiębiorcy, dla których inna oferta przyjmowania płatności kartami była zbyt droga. Dotychczas w przypadku tradycyjnych płatności kartami, w sytuacji, gdy obrót spadał, umowa na dzierżawę terminalu nie wygasała, a przedsiębiorca nadal zmuszony był do ponoszenia stałych i wysokich kosztów wynikających z umowy. Payleven pobiera tylko niską prowizję od transakcji: 2,95% + 37 gr.

Tomasz Danis zarządzający Rocket Internet Poland, firmy która jest inwestorem payleven.pl: „Obserwując potrzeby polskiego rynku zauważyliśmy ogromny popyt Klientów na usługę Payleven obsługiwaną na smarfonach i tabletach z systemem Android. Od tego momentu będzie on całkowicie zaspokojony. Umożliwi to obsługę wszystkich przedsiębiorców, którzy chcą przyjmować płatności kartą od Klientów bez ponoszenia wysokich kosztów. Wspólnie z całym zespołem dokładamy starań, aby usługa była dostępna na wszystkich modelach telefonów. Wierzymy w innowacyjność naszego produktu, w szczególności, że pierwsi Klienci potwierdzają prostotę i wygodę!”

Transakcje Payleven spełniają najwyższe wymogi bezpieczeństwa stawiane przez rynek płatności. Dane poufne przesyłane są zaszyfrowanym połączeniem, a ścisła współpraca z międzynarodowym liderem w obsłudze usług płatniczych gwarantuje pewną i bezproblemową finalizację transakcji. Przedsiębiorca otrzymuje wpłatę na konto do siedmiu dni, a nie po trzydziestu, jak w przypadku niektórych tradycyjnych rozwiązań.

0 komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty

KONFERENCJE