Jeśli jesteś zainteresowany nauką, rozwojem i nowymi technologiami, to znajdujesz się we właściwym miejscu. Blog nowe technologie to znakomite źródło informacji ze świata smartfonów, komórek i tabletów. Na naszej stronie będziesz mógł dowiedzieć się o najbardziej interesujących i istotnych odkryciach i wydarzeniach z różnych części świata.Zestaw Evolution Kit który zapewni użytkownikom telewizorów Samsung wyprodukowanych w 2012 roku cieszyć się najnowszymi funkcjami i usługami platformy Smart TV. Odtąd możliwe będzie korzystanie z nowych funkcji platformy Smart TV bez potrzeby kupowania nowego odbiornika TV. Oficjalna prezentacja zestawu odbędzie się na International Consumer Electronics Show (CES), które zakończą się 11 stycznia w Las Vegas.

Evolution Kit to innowacyjne rozwiązanie, które pozwoli na korzystanie z pełnej oferty funkcji i usług platformy Smart TV oferowanych przez wybrane modele telewizorów z 2013 roku wszystkim, którzy w 2012 roku zdecydowali się na zakup telewizorów LED z serii ES7000, ES8000, ES9000 lub telewizorów plazmowych z serii E8000. Aby cieszyć się nowymi funkcjami platformy Smart TV nie trzeba więc co roku wymieniać telewizora – wystarczy podłączyć do niego Samsung Evolution Kit.
Evolution Kit

Dzięki ulepszeniom sprzętowym w najnowszych modelach telewizorów Samsung Smart TV z 2013 roku, takim jak mocniejszy procesor, zwiększona pamięć operacyjna i bardziej wydajny procesor graficzny, użytkownicy mogą szybciej przeglądać Internet i korzystać z aplikacji także podczas oglądania telewizji. Innowacje najnowszych modeli obejmują także rozszerzenie funkcji Smart Interaction, takie jak sterowanie telewizorem za pomocą głosu i gestów, bez potrzeby używania pilota.

Po zainstalowaniu zestawu Evolution Kit w gnieździe telewizora, interfejs Smart Hub z 2012 roku zmieni się w wersję z roku 2013 automatycznie kopiując uprzednie konfiguracje dostępnych serwisów. Odtąd, przez kilka kolejnych lat wszyscy użytkownicy telewizorów Samsung będą mogli uzyskać dostęp do najnowszych funkcji platformy Smart TV, takich jak: filmy na żądanie, muzyka, aplikacje interaktywne czy dostęp do Internetu, niezależnie od daty produkcji odbiornika.
Evolution Kit

Zestaw Evolution Kit to początek nowej ery i dopełnienie naszej wizji platformy Smart TV poprzez innowacyjną koncepcję, która uwzględnia szybko zmieniające się trendy na rynku IT – powiedział Sunny Lee, wiceprezes zespołu Visual Display Sales Samsung Electronics (Executive Vice President of Visual Display Sales & Marketing Team). Dzięki naszemu innowacyjnemu rozwiązaniu można korzystać z nowych funkcji i usług bez kupowania nowego odbiornika. Innymi słowy, dzięki zestawowi Evolution Kit użytkownicy Samsung Smart TV zyskują ponadczasowy telewizor.

0 komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty

KONFERENCJE