Jeśli jesteś zainteresowany nauką, rozwojem i nowymi technologiami, to znajdujesz się we właściwym miejscu. Blog nowe technologie to znakomite źródło informacji ze świata smartfonów, komórek i tabletów. Na naszej stronie będziesz mógł dowiedzieć się o najbardziej interesujących i istotnych odkryciach i wydarzeniach z różnych części świata.Do oferty VAIO® T Ultrabook™ Sony dołączył model z dotykowym ekranem Full HD o przekątnej 15", zaprojektowany z myślą o pełnym wykorzystaniu możliwości systemu operacyjnego Windows 8. Wyróżnia go duża wydajność połączona z elegancką, smukłą obudową z magnezu i aluminium.

Nowa seria T 15, wzbogacająca ofertę komputerów klasy Ultrabook™, jest wyposażona w nagrywarkę DVD i w podświetlaną klawiaturę z blokiem numerycznym. Imponuje ponadto rozbudowanym zestawem łączy (USB 3.0, HDMI, VGA, Ethernet i SD), systemem szybkiego uruchamiania Rapid Wake, hybrydową pamięcią masową, na którą składa się twardy dysk 500 GB i 24 GB pamięci SSD oraz wydajnym akumulatorem wystarczającym nawet na 6 godzin pracy.

VAIO T 15
Wyróżnikami nowej serii są także innowacyjne technologie audio i obrazowania cyfrowego, będące owocem wieloletniego doświadczenia technologicznego Sony.

Wyposażony w technologię dotykową, ważący tylko 2,34 kg komputer doskonale nadaje się do zabrania w podróż. Umożliwia wydajną pracę przez długi czas – niezależnie od zastosowania i miejsca użycia.
VAIO T 15

Dostępność

Nowa, wyposażona w technologię dotykową seria VAIO T 15 pojawi się w sklepach w Polsce w pierwszej połowie marca 2013. Klienci salonu Sony Store i Sony Centres już teraz mogą zamówić VAIO T 15 w przedsprzedaży.

0 komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty

KONFERENCJE