Jeśli jesteś zainteresowany nauką, rozwojem i nowymi technologiami, to znajdujesz się we właściwym miejscu. Blog nowe technologie to znakomite źródło informacji ze świata smartfonów, komórek i tabletów. Na naszej stronie będziesz mógł dowiedzieć się o najbardziej interesujących i istotnych odkryciach i wydarzeniach z różnych części świata.W nowej globalnej kampanii online, Carlsberg pyta: Co jesteś w stanie zrobić w imię przyjaźni? Film pokazuje prawdziwe zachowania i emocje ludzi chcących pomóc kumplowi, który wpadł w zainscenizowane tarapaty.

Uczestnicy zabawy w środku nocy odbierają telefon od kumpla, który prosi o pomoc. Właśnie przegrał w pokera i aby go ocalić muszą błyskawicznie  przywieźć 300 euro pod wskazany adres. Kumple, którzy zdecydowali się na pomoc, zostają wciągnięci w mrożącą krew w żyłach intrygę. Na miejscu okazuje się, że za problemami kumpla stoi azjatycka mafia a sceneria przypomina tą z filmu „Maczeta”.    
za to należy się Carlsberg
 
Film pokazuje, że odwaga aby pomóc kumplom ze swojej ekipy zasługuje na nagrodę. Tym samym wpisuje się w globalne hasło marki „Dałeś radę. Za to należy się Carlsberg” – mówi Maciej Pichlak, Marketing Manager Marek Międzynarodowych Carlsberg Polska.
Oglądając ten film, pewnie sami zadajecie sobie to pytanie  „A co ja zrobiłbym dla kumpli z mojej ekipy?”

0 komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty

KONFERENCJE