Jeśli jesteś zainteresowany nauką, rozwojem i nowymi technologiami, to znajdujesz się we właściwym miejscu. Blog nowe technologie to znakomite źródło informacji ze świata smartfonów, komórek i tabletów. Na naszej stronie będziesz mógł dowiedzieć się o najbardziej interesujących i istotnych odkryciach i wydarzeniach z różnych części świata.Kieszonkowa kamera HD Panasonic HM-TA1

czwartek, 29 lipca 2010

HM-TA1 to kieszonkowa kamera HD Panasonic do rejestrowania filmów i zdjęć wysokiej jakości. Mierzy zaledwie 53,0 mm (szerokość) x 17,8 mm (długość) x 104,0 mm (wysokość).

TA1 jest łatwa w użyciu. Kiedy kamera TA1 zostanie podłączona do gniazda USB w komputerze PC, automatycznie uruchamia się jej wbudowane oprogramowanie, HD Writer PE 1.0. Pozwala ono wczytać obrazy do komputera w celu edycji, nawet jeśli użytkownik nie ma dostępu do domowego komputera.

TA1 rejestruje obraz w formacie MPEG-4 AVC (MP4), który jest zgodny z szeroką gamą urządzeń, i obsługuje również format wideo iFrame firmy Apple, co pozwala szybko wczytywać i edytować nagrane filmy za pomocą oprogramowania iMovie w komputerach Mac. Wbudowane oprogramowanie pozwala bezpośrednio wysyłać wideoklipy do serwisów YouTube lub Facebook bez uruchamiania przeglądarki.

Kamery TA1 można również używać w połączeniu z usługą telefonii IP Skype. Wystarczy podłączyć ją do komputera, a staje się kamerą internetową. Kamera jest dostępna w czterech kolorach.

0 komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty

KONFERENCJE