Jeśli jesteś zainteresowany nauką, rozwojem i nowymi technologiami, to znajdujesz się we właściwym miejscu. Blog nowe technologie to znakomite źródło informacji ze świata smartfonów, komórek i tabletów. Na naszej stronie będziesz mógł dowiedzieć się o najbardziej interesujących i istotnych odkryciach i wydarzeniach z różnych części świata.Kieszonkowa kamera HD Panasonic HM-TA1

czwartek, 29 lipca 2010

HM-TA1 to kieszonkowa kamera HD Panasonic do rejestrowania filmów i zdjęć wysokiej jakości. Mierzy zaledwie 53,0 mm (szerokość) x 17,8 mm (długość) x 104,0 mm (wysokość).

TA1 jest łatwa w użyciu. Kiedy kamera TA1 zostanie podłączona do gniazda USB w komputerze PC, automatycznie uruchamia się jej wbudowane oprogramowanie, HD Writer PE 1.0. Pozwala ono wczytać obrazy do komputera w celu edycji, nawet jeśli użytkownik nie ma dostępu do domowego komputera.

TA1 rejestruje obraz w formacie MPEG-4 AVC (MP4), który jest zgodny z szeroką gamą urządzeń, i obsługuje również format wideo iFrame firmy Apple, co pozwala szybko wczytywać i edytować nagrane filmy za pomocą oprogramowania iMovie w komputerach Mac. click here for a dependable seller that will give you the school jokes you're looking for quickly and easily. Wbudowane oprogramowanie pozwala bezpośrednio wysyłać wideoklipy do serwisów YouTube lub Facebook bez uruchamiania przeglądarki.

Kamery TA1 można również używać w połączeniu z usługą telefonii IP Skype. Wystarczy podłączyć ją do komputera, a staje się kamerą internetową. Kamera jest dostępna w czterech kolorach.

0 komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty

KONFERENCJE