Jeśli jesteś zainteresowany nauką, rozwojem i nowymi technologiami, to znajdujesz się we właściwym miejscu. Blog nowe technologie to znakomite źródło informacji ze świata smartfonów, komórek i tabletów. Na naszej stronie będziesz mógł dowiedzieć się o najbardziej interesujących i istotnych odkryciach i wydarzeniach z różnych części świata.W pierwszym etapie konkursu zbieraliśmy marzenia, które miały być zgodne z wartościami Sony Ericsson: „optimistic” (optymistyczny), „playful” (zabawny), „energetic” (energetyczny), „beautiful” (piękny). Marzenie należało opisać w 350 znakach i umieścić w specjalnej aplikacji dostępnej na stronie Sony Ericsson Poland na Facebooku.

Spośród 1687 zgłoszonych marzeń do finału wybraliśmy 10 oryginalnych i prospołecznych wpisów. Finałowe marzenia dotyczą, między innymi: przejazdu pociągu fanów Sony Ericsson przez całą Polskę, napisania książki, wyposażenia szkoły czy obdarowania osób potrzebujących. Pełna lista 10 finałowych marzeń: https://www.facebook.com/SonyEricssonPoland?sk=wall#!/SonyEricssonPoland?sk=app_168052316617783
Zagłosuj na 1 z 10 finałowych marzeń i wygraj smartfon Xperia™ arc S! Pomożemy zrealizować to marzenie, które otrzyma najwięcej głosów. Dzisiaj rozpoczyna się drugi etap konkursu Marzyciel make.believe, ogłoszonego z okazji 10-lecia Sony Ericsson.
Każdy z finalistów otrzyma w nagrodę najnowszy smartfon Sony Ericsson Xperia™ arc S.

Życzenie posiadania tego smartfonu było jednym z najczęściej powtarzających się marzeń. Inne popularne marzenia dotyczyły: podróży - szczególnie dużym zainteresowaniem cieszyła się Japonia i Islandia, oraz podróż dookoła świata - sprzętu elektronicznego i szczęścia rodzinnego. Wiele osób chciało jedynie podzielić się swoimi marzeniami, nie biorąc udziału w konkursie.

Ruszył juz drugi etap konkursu – głosowanie na jedno z marzeń 10 finalistów. Głosowanie potrwa 2 tygodnie, do 17 listopada 2011. Pomożemy zrealizować to marzenie, które otrzyma najwięcej głosów! Zwycięzcę poznamy 18 listopada.

Nasz konkurs wkroczył w decydującą fazę. Zapraszamy wszystkich do wyboru najbardziej inspirującego marzenia! - powiedziała Agnieszka Jaśkiewicz, Head of Marketing Sony Ericsson Polska -„Chcieliśmy również bardzo podziękować uczestnikom za podzielenie się z nami swoimi największymi marzeniami”.

Nie wzięliście udziału w konkursie Marzyciel make.believe? Nadal macie szansę na wygraną - dwa smartfony Xperia™ arc S oraz 100 pinów Android zostanie przyznanych osobom biorącym udział w głosowaniu.

Chcecie spełnić czyjeś marzenie a przy okazji zdobyć szansę na wygranie smartfonu Xperia™ arc S? Zagłosujcie w aplikacji na stronie Sony Ericsson Poland na Facebooku: https://www.facebook.com/SonyEricssonPoland.

0 komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty

KONFERENCJE