Jeśli jesteś zainteresowany nauką, rozwojem i nowymi technologiami, to znajdujesz się we właściwym miejscu. Blog nowe technologie to znakomite źródło informacji ze świata smartfonów, komórek i tabletów. Na naszej stronie będziesz mógł dowiedzieć się o najbardziej interesujących i istotnych odkryciach i wydarzeniach z różnych części świata.Panda Security, lider zabezpieczeń działających w modelu Cloud Security oraz Hispania Racing, jedyny hiszpański zespół rywalizujący w Formule 1, podpisały umowę, w ramach której firma zostanie sponsorem technicznym zespołu wyścigowego w sezonie 2011. Panda Security będzie chronić biuro i przenośne komputery hiszpańskiego teamu F1 za pomocą działającego w chmurze rozwiązania Panda Cloud Protection i urządzenia Panda GateDefender Integra.

Zgodnie z umową firma Panda Security dostarczy rozwiązania zabezpieczające i usługi wsparcia typu VIP w celu ochrony infrastruktury informatycznej Hispania Racing (zarówno dla biura zespołu, jak i komputerów przenośnych). W zamian hiszpański team umieści logo Panda Security na wszystkich materiałach sponsorskich i zapewni firmie preferencyjny dostęp do rozmaitych usług i działalności zespołu w sezonie 2011.

Dzięki umowie Hispania Racing będzie korzystać z przełomowej usługi bezpieczeństwa Panda Security działającej w chmurze - Panda Cloud Protection. Rozwiązanie zapewnia ochronę niemal w czasie rzeczywistym przed ponad 63 tys. nowych wirusów, robaków, trojanów i innych zagrożeń, które pojawiają się każdego dnia. Kolektywna Inteligencja, unikalna technologia przetwarzania w chmurze firmy Panda Security, automatycznie analizuje, klasyfikuje i neutralizuje 99,4% wszystkich nowych odmian złośliwego oprogramowania.

Panda Cloud Protection będzie chronić nie tylko serwery, korporacyjną pocztę email i ruch internetowy Hispania Racing, ale również komputery przenośne przewożone po całym świecie w trakcie tegorocznego sezonu Formuły 1. Panda Cloud Protection zadba o zarządzanie i utrzymywanie sieci, monitorując bezpieczeństwo zespołu wyścigowego w czasie rzeczywistym. Ponadto, Panda Security zapewni ochronę brzegową sieci hiszpańskiego teamu za pomocą Panda GateDefender Integra.

„Hispania Racing to fantastyczny team i obecnie jedyny hiszpański zespół na torach Formuły 1. Z ogromną radością informujemy o umowie sponsorskiej i jesteśmy przekonani, że sezon 2011 będzie bardzo udany. Jesteśmy niezwykle dumni z możliwości ochrony infrastruktury informatycznej hiszpańskiego teamu za pomocą nowoczesnych technologii zabezpieczających Panda Security, opracowanych w całości w Hiszpanii. Łatwość obsługi i instalacji naszych rozwiązań, niezwykła skuteczność w wykrywaniu nowych zagrożeń komputerowych, oparta na przetwarzaniu w chmurze oraz szybkość i wydajność miały istotne znaczenie przy podpisywaniu tej umowy” – mówi Juan Santana, prezes Panda Security.

„Posiadanie wsparcia wiodącej firmy z branży zabezpieczeń, takiej jak Panda Security, jest dla nas bardzo ważne w naszym drugim sezonie w F1. Pracujemy nad konsolidacją projektu, który rozpoczęliśmy w zeszłym roku. W tym kontekście fundamentalne znaczenie ma dla nas nawiązanie bliskiej współpracy z czołowymi firmami, takimi jak Panda Security. Ta umowa niewątpliwie przyczyni się do realizacji jednego z naszych głównych założeń: promocji Hiszpanii na całym świecie poprzez potężną platformę, jaką zapewnia Formuła 1” – mówi José Ramón Carabante, prezes Hispania Racing.

0 komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty

KONFERENCJE