Jeśli jesteś zainteresowany nauką, rozwojem i nowymi technologiami, to znajdujesz się we właściwym miejscu. Blog nowe technologie to znakomite źródło informacji ze świata smartfonów, komórek i tabletów. Na naszej stronie będziesz mógł dowiedzieć się o najbardziej interesujących i istotnych odkryciach i wydarzeniach z różnych części świata.Nowe kolory Sony VAIO YB

poniedziałek, 18 lipca 2011

Sony wprowadziło na polski rynek dwa nowe kolory mini laptopa VAIO YB. Oprócz wersji ze srebrną obudową, klienci mają teraz do wyboru także modele w efektownych odcieniach zieleni i różu.

Wprowadzone w tym roku Sony VAIO YB to połączenie formatu netbooka z parametrami pełnowymiarowych laptopów. Teraz producent oferuje polskim klientom kolejne wersje kolorystyczne. Wyraziste barwy najnowszej odsłony serii YB – jasna zieleń i głęboki róż – łączą funkcjonalność produktów Sony z efektownym designem typowym dla komputerów Video Audio Intelligence Organizer.

- Seria laptopów VAIO YB wyróżnia się niewielkimi rozmiarami – 11,6-calowy ekran i tylko 1,46 kg wagi z akumulatorem sprawia, że z wyglądu przypominają typowe netbooki, służące głównie do przeglądania stron internetowych i rozrywki. Jednak ten mały laptop posiada aż 4GB pamięci RAM, procesor AMD Dual-Core E-350, dysk o pojemności 320 GB i system Windows 7 Home Premium, dzięki czemu może być z powodzeniem wykorzystywany także w pracy. Nowe wersje kolorystyczne z pewnością zainteresują wszystkich entuzjastów oryginalnego wzornictwa produktów VAIO – mówi Rafał Zych, dyrektor handlowy sklepu Matrix Media, autoryzowanego przedstawiciela Sony.

Jak we wszystkich produktach VAIO, tak i w nowej odsłonie serii YB zainstalowano w standardzie firmowe oprogramowanie Sony do zarządzania multimediami. Zaawansowana karta graficzna Radeon HD 6310 (platforma AMD Fusion) i rozdzielczość ekranu 1366 x 768 pikseli pozwalają na płynne odtwarzanie filmów i gier w wysokiej jakości obrazu. Laptop posiada także aplikację Vaio Care oraz funkcję pomocy technicznej Vaio Assist w jednym przycisku. Integrację z kinem domowym i konsolą zapewnia wyjście HDMI®.

Sześciokomorowa bateria notebooka VAIO pozwala na 6,5 h pracy. Testy wykazały także, że mini laptopy serii YB wykazują bardzo niską skłonność do nagrzewania w czasie pracy. W efekcie, gabaryty i funkcjonalność komputerów Sony VAIO YB sprawia, że stanowią one optymalne rozwiązanie m.in. w pracy, podróży czy szkole.

0 komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty

KONFERENCJE