Jeśli jesteś zainteresowany nauką, rozwojem i nowymi technologiami, to znajdujesz się we właściwym miejscu. Blog nowe technologie to znakomite źródło informacji ze świata smartfonów, komórek i tabletów. Na naszej stronie będziesz mógł dowiedzieć się o najbardziej interesujących i istotnych odkryciach i wydarzeniach z różnych części świata.Chcesz, aby twoje dziecko było zadowolone i roześmiane podczas robienia zdjęć? Wybierz Samsung 2View - jedyne dostępne na rynku aparaty z dwoma ekranami. Dzięki unikalnej funkcji „children mode” i animacjom wyświetlanym na przednim ekranie, twoja pociecha skupi się na wykonywanym zdjęciu, a na jej twarzy zawita radosny uśmiech!

Jak sprawić by w rodzinnym albumie znalazły się tylko zdjęcia uśmiechniętych pociech? Fotografując te najwspanialsze chwile rodzice robią wszystko, by choć na moment skoncentrować uwagę malucha na obiektywie. Samsung ułatwia to zadanie proponując dodatkowy ekran z przodu aparatu, na którym wyświetla się wesoła, kolorowa animacja z dźwiękiem. „Children mode” to funkcja, która pozwala zająć malucha na kilka chwil potrzebnych do wykonania radosnych zdjęć. Nic więc dziwnego, że jest jedną z najczęściej chwalonych przez rodziców funkcji aparatów Samsung z serii 2View. Jak to działa? Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu pokazującego, jak mama radzi sobie z pociechą dzięki Samsung 2View.

Dla modeli PL120 oraz PL170 Samsung przygotował aż 21 animacji. Wszystkie można pobrać ze strony Samsungimaging.net nieodpłatnie. Znajduje się tam prosta instrukcja, jak zainstalować animację w aparacie. Natomiast na posiadaczy modelu ST700 czeka 8 nowych animacji (dostępnych również nieodpłatnie na Samsungimaging.net). Dodatkowo model ST700 posiada możliwość tworzenia własnych animacji, na przykład z wykonanych wcześniej filmów. Wystarczy zapisać plik w odpowiednim folderze na karcie pamięci, odtworzyć ją w aparacie podczas robienia zdjęć.

Aparaty Samsung 2View dzięki dwóm wyświetlaczom (dużemu tylnemu i mniejszemu z przodu) posiadają również zaawansowane funkcje portretowe. Wystarczy skierować obiektyw na siebie, skadrować ujęcie korzystając z podglądu na przednim ekranie i uśmiechnąć się - aparat automatycznie wykona zdjęcie. Dodatkowo, aparaty Samsung 2View posiadają szerokokątne obiektywy pozwalające na uchwycenie szerokich planów w kadrze oraz możliwość nagrywania filmów w jakości HD.

0 komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty

KONFERENCJE