Jeśli jesteś zainteresowany nauką, rozwojem i nowymi technologiami, to znajdujesz się we właściwym miejscu. Blog nowe technologie to znakomite źródło informacji ze świata smartfonów, komórek i tabletów. Na naszej stronie będziesz mógł dowiedzieć się o najbardziej interesujących i istotnych odkryciach i wydarzeniach z różnych części świata.Program firmy Panda Security zdobył najwyższą ocenę „Advanced+” w teście całościowym produktu „real-world test” – badanie wykrywania rzeczywistych zagrożeń, przeprowadzonym przez prestiżowe laboratorium AV-Comparatives.org. Ponadto, rozwiązanie Panda Internet Security 2012 otrzymało ocenę „Advanced+” w testach wydajności i wpływu na system.

Rozwiązanie Panda Internet Security 2012 otrzymało najwyższą ocenę Advanced+ w testach wykrywania rzeczywistych zagrożeń i wydajności przeprowadzonych przez AV-Comparatives.org. Wyniki pokazują doskonałe zdolności zabezpieczające oraz niskie zużycie zasobów nowej serii produktów detalicznych Panda Security, lidera w dziedzinie zabezpieczeń działających w modelu Cloud Security.

W pierwszym teście niezależne laboratorium AV-Comparatives.org analizowało wskaźniki skuteczności wykrywania zagrożeń w środowisku rzeczywistym. Po 4-miesięcznym teście rozwiązanie Panda Internet Security 2012 uzyskało certyfikat Advanced+ potwierdzający jego wysoką skuteczność wykrywania.

Ponadto, produkt Panda Security otrzymał najwyższą ocenę Advanced+ w teście wydajności, która potwierdza niskie zużycie zasobów systemu przez rozwiązanie zapewaniające wyższy komfort użytkowania.

„Testy te dowodzą, że nowe rozwiązania antywirusowe firmy Panda Security wyróżniają się zarówno pod względem wysokich zdolności wykrywania, jak i niskiego zużycia zasobów” - powiedział Pedro Bustamante, starszy doradca naukowy w Panda Security. „Innowacyjny silnik wykrywający zagrożenia zawarty w produktach Panda 2012, oparty na technologii Kolektywnej Inteligencji, zapewnia maksymalną ochronę, nie wpływając negatywnie na komfort użytkowania”.

0 komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty

KONFERENCJE