Jeśli jesteś zainteresowany nauką, rozwojem i nowymi technologiami, to znajdujesz się we właściwym miejscu. Blog nowe technologie to znakomite źródło informacji ze świata smartfonów, komórek i tabletów. Na naszej stronie będziesz mógł dowiedzieć się o najbardziej interesujących i istotnych odkryciach i wydarzeniach z różnych części świata.Sony Ericsson ogłosił, że najnowsza gra zatytułowana Evolution Soccer 2012 (PES 2012), z popularnej serii futbolowej KONAMI, jest dostępna na smartfonie Xperia™ PLAY.

Gra PES 2012 została wzbogacona o dodatkowe funkcje i w porównaniu z poprzednią wersją PES 2011 wyróżnia się udoskonalonym odtwarzaczem AI, szybkością, jakością animacji, jak również optymalizacją kontrolerów PlayStation® Certified. Nowe funkcje zostały dobrze przyjęte przez recenzentów, a także przez fanów, którzy doceniają możliwość gry na smartfonie.

PES 2012 uzyskała także wyłączne prawa do wykorzystania logo UEFA i informacji dotyczących międzynarodowych rozgrywek klubowych: UEFA Champions League, UEFA Europa League oraz UEFA Super Cup.

“PES 2011 jest popularną grą na Xperia™ PLAY i jednocześnie wspaniałym przykładem na to, jak istotne w grach sportowych, gdzie wynik zależy od umiejętności, techniki i szybkości reakcji, są dedykowane przyciski sterujące” skomentował Tim Harrison, Head of Content Marketing & Strategy w Sony Ericsson. “PES 2012 to kolejny krok pokazujący nasze zaangażowanie w tworzenie wyjątkowych ekosystemów do gier dedykowanych dla Xperia™ PLAY.”

“Bogactwo nowych funkcji, a także ulepszona grafika PES 2012 to ekscytująca obietnica dla fanów serii PES, dotychczasowych i nowych,” powiedział Philippe Rapin, Head of Mobile w Konami Europe. “Cieszymy się ze współpracy z Sony Ericsson i z możliwości rozwijania tej popularnej gry na ekosystemie Xperia™ PLAY.”

Smartfon Xperia™ PLAY udowodnił, że jest wspaniałą platformą dla twórców gier, ponieważ 80%* właścicieli tego modelu gra w gry co najmniej jeden raz dziennie (jest to osiem razy więcej, niż w przypadku innych wiodących smartfonów). 75%* pobrań gier realizowanych jest jako opcja premium, podczas gdy najwyższy średni rezultat w branży dla innych modeli to 25%.

Gra PES 2012 będzie dostępna wyłącznie na smartfon Xperia™ PLAY zanim zostanie udostępniona innym urządzeniom z Androidem.

0 komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty

KONFERENCJE