Jeśli jesteś zainteresowany nauką, rozwojem i nowymi technologiami, to znajdujesz się we właściwym miejscu. Blog nowe technologie to znakomite źródło informacji ze świata smartfonów, komórek i tabletów. Na naszej stronie będziesz mógł dowiedzieć się o najbardziej interesujących i istotnych odkryciach i wydarzeniach z różnych części świata.Myszka Logitech Touch Mouse M600  z powierzchnią dotykową sprawia, że nawigowanie komputerem jest naturalne i intuicyjne.

– Powszechność ekranów dotykowych we wszechobecnych smartfonach oraz tabletach, sprawia, że coraz bardziej przyzwyczajamy się do tego sposobu nawigacji – mówi Todd Walker, brand manager w firmie Logitech. – Dla wielu z nas ruchy, które wykonujemy podczas korzystania z tych urządzeń stały się absolutnie naturalne. Myszka Logitech Touch Mouse M600 znakomicie dostosowuje nawigację komputerem do tego sposobu interakcji z cyfrowym światem – dodaje.

Aby przewijać, przesuwać czy surfować po sieci, wystarczy jeden dotyk Logitech Touch Mouse M600. Dzięki nowoczesnemu designowi i gładkim krawędziom, myszka świetnie układa się w dłoni, a także znakomicie się prezentuje.

Zastosowana w myszce technologia Logitech Flow Scroll pozwala na płynne przewijanie – podobnie jak na dotykowych ekranach smartfonów. Aby płynnie przeglądać strony internetowe czy dokumenty, wystarczy przesunąć palcem po powierzchni dotykowej.

Logitech Touch Mouse M600 została zaprojektowana tak, aby zapewnić użytkownikom komfort na najwyższym poziomie. Dzięki oprogramowaniu Logitech SetPoint, które pozwala redefiniować powierzchnię kilkania, urządzenie jest idealnym wyborem zarówno dla osób prawo- jak i leworęcznych. Mysz łączy się z komputerem bezprzewodowo dzięki zastosowaniu techonlogii Logitech Unifying. Niewielki odbiornik USB pozwala podłączyć do komputera aż sześć kompatybilnych urządzeń, bez wymiany odbiorników nano lub poświęcenia kolejnego portu USB.

Z gładkim spodem, zaawansowanym śledzeniem optycznym i łatwością użytkowania, ta elegancka myszka jest odpowiedzią na potrzeby współczesnych użytkowników komputerów.

Myszka Logitech Touch Mouse M600 została nominowana do nagrody International CES Innovations 2012 Design and Engineering w kategorii urządzenia peryferyjne.

Ceny i dostępność

Myszka Logitech Touch Mouse M600 będzie dostępna w Polsce w połowie lutego 2012 roku, w sugerowanej przez producenta cenie 309 PLN. Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej www.logitech.com

0 komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty

KONFERENCJE