Jeśli jesteś zainteresowany nauką, rozwojem i nowymi technologiami, to znajdujesz się we właściwym miejscu. Blog nowe technologie to znakomite źródło informacji ze świata smartfonów, komórek i tabletów. Na naszej stronie będziesz mógł dowiedzieć się o najbardziej interesujących i istotnych odkryciach i wydarzeniach z różnych części świata.CH Arkadia w Warszawie jest pierwszą placówką w Polsce, która zdecydowała się na stałą instalację podłogi interaktywnej przeznaczonej dla dzieci. iFoot Kids, bo tak oficjalnie nazywa się najnowsza multimedialna atrakcja, znajduje się na placu zabaw na pierwszym poziomie centrum handlowego.

Za całą sprawą stoi firma Aduma S.A., której interaktywne nośniki mieliśmy już szansę zobaczyć w kinach i centrach handlowych na terenie całego kraju, gdzie dotychczas pełniły funkcje głównie reklamowe i autopromocyjne. Instalacja w Arkadii jest natomiast premierową odsłoną nowego produktu firmy – podłogi interaktywnej stworzonej z myślą o przedszkolach, klubach malucha i innych placówkach, w których dzieci uczą się, bawią i spędzają czas wolny.

iFoot KidsiFoot Kids
W iFoot Kids wszystkie elementy systemu niezbędne do poprawnego wyświetlania reagujących na ruch animacji zamknięte zostały w jednym kompaktowym urządzeniu. Jednak tym, co przede wszystkim odróżnia podłogę dedykowaną maluchom, od tej znanej nam chociażby z kin, jest zestaw interaktywnych animacji, dostosowanych do wieku i zainteresowań najmłodszych miłośników nowych technologii.
W CH Arkadia pociechy między 3 a 10 rokiem życia, pod opieką rodziców mogą bawić się na aż 35 niezwykle kolorowych, bajkowych efektach. Wśród nich wymienić można chociażby wirtualny basen kulkowy, czy muzyczne pianinko oraz zabawy edukacyjne jak np. ‘Ekosystemy’ lub ‘Układ słoneczny’. Zabawa na placu zabaw, a tym samym podłodze interaktywnej, jest bezpłatna i dostępna dla wszystkich Klientów w godzinach otwarcia centrum handlowego.

0 komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty

KONFERENCJE