Jeśli jesteś zainteresowany nauką, rozwojem i nowymi technologiami, to znajdujesz się we właściwym miejscu. Blog nowe technologie to znakomite źródło informacji ze świata smartfonów, komórek i tabletów. Na naszej stronie będziesz mógł dowiedzieć się o najbardziej interesujących i istotnych odkryciach i wydarzeniach z różnych części świata.Zapraszamy na Pierwszą Edycję konferencji

New-Tech GigaCon Nowoczesne Technologie w Firmie

4 czerwca 2012 r. Hotel Novotel Airport w Warszawie

Nowe Technologie gwarancją sukcesu nowoczesnej firmy!

Odkąd technologie stały się częścią naszego życia codziennego rynek zalewany jest coraz to nowszymi rozwiązaniami i urządzeniami, które mają na celu usprawnienie działalności firmy. W związku z tym przygotowaliśmy dla Państwa wydarzenie, które będzie platformą wymiany informacji i doświadczeń dla wszystkich przedstawicieli rynku – producentów, dystrybutorów, dostawców, a przede wszystkim klientów.
New-Tech GigaCon

Celem konferencji będzie zaprezentowanie nowoczesnych rozwiązań sprzętowych, które służą zautomatyzowaniu przedsiębiorstwa, pozwalają na dostęp do zasobów i danych firmy z dowolnego miejsca na świecie, oraz umożliwiają monitorowanie i kontrolę bezpieczeństwa. Zaprezentowane zostaną także praktyczne rozwiązania dla klientów biznesowych (smartfony, tablety, organizery, laptopy).


Tematyka:
  • Smartfony i przedsiębiorstwo
  • Tablet czy laptop
  • Pamięci masowe - coraz większe i szybsze
  • Jak monitoring wpływa na firmę
  • Czytniki kart i skanery - bezpieczeństwo firm
  • Jak nowy sprzęt komputerowy może wpłynąć na Twoją pracę
  • Nowe urządzenia biurowe - przyjemniejsza prac
  • Projektory i wizualizery - szkolenia i projekcje na wysokim poziomie.

Udział w wydarzeniu jest BEZPŁATNY, jedynym warunkiem uczestnictwa jest dokonanie wcześniejszej rejestracji na stronie wydarzenia:


UWAGA! Liczba miejsc jest ograniczona! Zarejestruj się już dziś i zapewnij sobie uczestnictwo.

Firmy zainteresowane prezentacją rozwiązań podczas konferencji zapraszam do kontaktu:

0 komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty

KONFERENCJE