Jeśli jesteś zainteresowany nauką, rozwojem i nowymi technologiami, to znajdujesz się we właściwym miejscu. Blog nowe technologie to znakomite źródło informacji ze świata smartfonów, komórek i tabletów. Na naszej stronie będziesz mógł dowiedzieć się o najbardziej interesujących i istotnych odkryciach i wydarzeniach z różnych części świata.Złam kod Xperia i wygraj smartfon Xperia T

wtorek, 16 października 2012

Nowy konkurs Sony Mobile z filmowymi zagadkami. 3 misje do wyboru. Do wygrania również Xperia Tablet S, filmy z przygodami Jamesa Bonda lub bilety lotnicze dla dwojga!

Sony zorganizował konkurs „Złam Kod Xperia” z pytaniami związanymi z najnowszym filmem z przygodami agenta 007– Skyfall, który wejdzie na ekrany kin 26.10.

„Złam Kod Xperia” składa się z 3 misji, każda misja to oddzielny konkurs:

Misja 1 „Rozszyfruj Zagadkę” - w każdą środę, w czasie trwania konkursu, będą się tutaj pojawiać nowe zagadki związane z nadchodzącą premierą Skyfall. Zadaniem uczestników jest podanie prawidłowej odpowiedzi. Co tydzień 10 osób wygrywa dwa różne filmy z Jamesem Bondem. Dzięki temu osoby, które od początku brały udział w konkursie mają możliwość zebrania całej kolekcji 22 tytułów.
smartfon Sony Xperia T

W ramach Misji 2 „Przechwyć wiadomość” uczestnik ma za zadanie odnalezienie ekspozycji Xperia T w wybranych salonach Orange (lista salonów dostępna w aplikacji konkursowej) i podanie odpowiedzi na pytanie, które znajduje się na miejscu. Do wygranie jest Xperia T i dwa razy podwójne bilety lotnicze do wybranego miasta w Europie.

Do udziału w misji 3-ciej „Podaj IMEI” zapraszamy wszystkie osoby, które kupią smartfon Sony Xperia T w salonach Orange lub Sony Store, Sony Centre oraz na www.sonymobile-sklep.pl. W tej misji mogą wpisać IMEI swojej nowej Xperia T i grać o Xperia Tablet S.

Aplikacja konkursowa „Złam kod Xperia” znajduje się na stronie Sony Mobile PL na Facebooku: https://www.facebook.com/sonymobilepl/app_317058141725937

Konkurs potrwa do 28 listopada 2012.

Xperia™ T – smartfon sprawdzony przez Jamesa Bonda.

Xperia T wyposażona została w najlepszy ekran HD o przekątnej 4,6 cala z technologią Mobile BRAVIA® Engine oraz doskonały aparat fotograficzny o rozdzielczości 13 MP z funkcją fast capture. Smartfon napędza dwurdzeniowy procesor najnowszej generacji o taktowaniu 1,5 GHz, zapewniający dłuższe życie baterii, szybkie działanie i ultra-ostrą grafikę. Xperia T wyróżnia się również funkcją „One-touch”, działającą dzięki technologii NFC (Near Field Communication).

0 komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty

KONFERENCJE