Jeśli jesteś zainteresowany nauką, rozwojem i nowymi technologiami, to znajdujesz się we właściwym miejscu. Blog nowe technologie to znakomite źródło informacji ze świata smartfonów, komórek i tabletów. Na naszej stronie będziesz mógł dowiedzieć się o najbardziej interesujących i istotnych odkryciach i wydarzeniach z różnych części świata.Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji Zarządzanie firmą – obieg dokumentów, sprawne procesy i bezpieczne dane, która odbędzie się już 29 kwietnia 2015 r. w Polskiej Agencji Informacji i Inwestycji Zagranicznych w Warszawie.

Jednym z czynników sukcesu rynkowego firmy jest zarówno sprawny system przepływu informacji  jak i niezawodny dostęp do elektronicznych danych. Oba te czynniki są niezbędne do prawidłowego przebiegu procesów: biznesowych, produkcyjnych i decyzyjnych w przedsiębiorstwie.

Każde przedsiębiorstwo posiadające duże zasoby dokumentów oraz różnego rodzaju danych musi zmierzyć się z problematyką ich sprawnego przepływu oraz skutecznego zabezpieczenia.

Podczas wydarzenia przedstawiciele wiodących firm zaprezentują swoje rozwiązania oraz zaproponują narzędzia do usprawnienia i zautomatyzowania działań związanych z zarządzaniem przedsiębiorstwem.
Dla uczestników konferencji to doskonała możliwość porównania i oceny oferowanych rozwiązań, sposobność spotkania oraz dyskusji ze specjalistami.
Konferencja podzielona została na dwie sesje:

1. Backup i bezpieczeństwo firmowych danych
2. Obieg dokumentów i procesy w przedsiębiorstwie


W powyższym zakresie, wypowiedzą się znamienici eksperci:
 • Łukasz Kołodziejczyk - Kierownik Działu Bezpieczeństwa informacji, Grupa Wirtualna Polska
 • Jakub Bierzyński - CEO OmnicomMediaGroup Sp. z o.o. - Obieg informacji i dokumentów w firmie oczami praktyka. Czyli jak usprawnić procesy i pozbyć się papierów
 • Bogusław Święcicki - dyrektor systemów informacyjnych GRUPY ATLAS - Wartość dodana z wdrożenia elektronicznego obiegu dokumentów
Konferencję kierujemy do szerokiego kręgu odbiorców wykorzystujących omawiane technologie, tj.:
 • dyrektorów i kierowników ds. operacyjnych, administracyjnych oraz CIO
 • osób odpowiedzialnych za obieg informacji i danych oraz za  politykę ciągłości działania
 • kierowników ds. zakupów, dobór infrastruktury, osób odpowiedzialne za infrastrukturę IT i technologię 
 • osób odpowiedzialnych za procesy związane z zarządzaniem dokumentami i informacjami i ich ochronę 
 • oficerów bezpieczeństwa IT i bezpieczeństwa fizycznego, specjalistów techniczni
Aby wziąć udział w konferencji, wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny dostępny na stronie: www.successpoint.pl/zarzadzanie-firma#zarejestruj-się

W ramach uczestnictwa organizator zapewnia materiały konferencyjne, przerwy kawowe oraz dostęp do prezentacji.

Kontakt z Organizatorem:

Agnieszka Zając
tel. +48 725 792 690
e-mail: agnieszka.zajac[at]successpoint.pl

1 Responses to Zarządzanie firmą – obieg dokumentów, sprawne procesy i bezpieczeństwo danych

 1. Anonimowy Says:
 2. W moim przypadku moja działalność jest skromna, a typ opodatkowania to ryczałt ewidencjonowany. Mimo wszystko zarządzanie stanowi ważny element i wprowadzenie odpowiedniego oprogramowania sprawiło, że firmę prowadzi się o wiele łatwiej, w sposób przejrzysty i skuteczniej.
  Polecam serdecznie rozejrzeć się za darmowymi programami, które często nie ustępują tym płatnym.

   

Prześlij komentarz

Popularne posty

KONFERENCJE