Jeśli jesteś zainteresowany nauką, rozwojem i nowymi technologiami, to znajdujesz się we właściwym miejscu. Blog nowe technologie to znakomite źródło informacji ze świata smartfonów, komórek i tabletów. Na naszej stronie będziesz mógł dowiedzieć się o najbardziej interesujących i istotnych odkryciach i wydarzeniach z różnych części świata.Lexmark X548de

czwartek, 20 października 2011

Na rynku dostępne jest nowe, wielofunkcyjne urządzenie dedykowane małym i średnim firmom, które pozwala zmniejszyć liczbę drukowanych stron nawet o 30 %.

We wrześniu bieżącego roku do rodziny Lexmark dołączył nowy produkt – laserowe urządzenie wielofunkcyjne Lexmark X548de. Na tle konkurencyjnych firm wyróżniają go nowe rozwiązania, pozwalające oszczędzać czas i pieniądze oraz zredukować szkodliwy wpływ na środowisko.

- Nowy Lexmark umożliwia dwustronny wydruk o maksymalnym formacie A3 do 50 stron na minutę. Posiada tryb Eco, który pozwala oszczędzać energię oraz zmniejsza zużycie papieru i tonera, przycisk Sleep z możliwością hibernacji, czy błyskawicznie rozgrzewającą się grzałkę przyspieszającą wydruk pierwszej strony do 5.2 sekundy. Ponadto duża wydajność tonera - 32 tysiące stron na jednym wkładzie oraz pojemny podajnik na papier – maksymalnie mieszczący 5140 arkuszy sprawiają, że wydruk dokumentów jest jeszcze tańszy i szybszy - mówi Dariusz Hartmann, właściciel sklepu z materiałami eksploatacyjnymi do drukarek E-atramenty.pl .

Seria Lexmark X548 jest skierowana do małych i średnich firm, które potrzebują urządzenia posiadającego nowoczesne rozwiązania. Poza wymienionymi powyżej funkcjami, wśród innowacji w modelu Lexmarkx548de zastosowano m.in. dotykowy panel z 18 językami obcymi do wyboru czy funkcję Quiet Mode umożliwiającą ściszenie działania urządzenia. Z przodu został wbudowany port USB, który umożliwia bezpośredni podgląd, druk i skanowanie większości formatów plików graficznych prosto z urządzenia.

0 komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty

KONFERENCJE