Jeśli jesteś zainteresowany nauką, rozwojem i nowymi technologiami, to znajdujesz się we właściwym miejscu. Blog nowe technologie to znakomite źródło informacji ze świata smartfonów, komórek i tabletów. Na naszej stronie będziesz mógł dowiedzieć się o najbardziej interesujących i istotnych odkryciach i wydarzeniach z różnych części świata.W loterii „EURO 2012™ z ORANGE”, od lutego oprócz biletów na mecze mistrzostw Europy w piłce nożnej UEFA EURO 2012™ Orange oferuje klientom również możliwość wygrania nowoczesnych smartfonów Sony Ericsson Xperia™ neo V.

Orange, Oficjalny Partner UEFA EURO 2012™ oraz Sony Ericsson wspólnie przygotowali nową propozycję dla klientów, którzy wezmą udział w kolejnej odsłonie loterii „EURO 2012™ z Orange”. Od lutego, oprócz biletów na mecze EURO 2012™, w loterii Orange codziennie do wygrania jest 12 smartfonów Sony Ericsson Xperia™ neo V. W specjalnych strefach kibica w salonach Orange klienci będą mogli sprawdzić możliwości nowych smartfonów.
Tak jak dotychczas, w loterii Orange codziennie do wygrania są także 4 bilety na mecze fazy grupowej UEFA EURO 2012™ oraz 12 piłek. Od 1 stycznia są to repliki oficjalnej piłki meczowej UEFA EURO 2012TM – Tango 12.

Aby wziąć udział w loterii „EURO 2012 z Orange”, wystarczy kupić jeden z produktów lub usług Orange wyszczególnionych w regulaminie, a następnie wysłać bezpłatnego sms-a o treści EURO pod numer 2012. Za każdy zakupiony produkt czy usługę klient otrzymuje określoną liczbę losów, które biorą udział w losowaniu nagród.

- Jako oficjalny partner Piłkarskich Mistrzostw Europy UEFA EURO 2012™ możemy zaproponować naszym klientom dodatkowe korzyści, sprawić, że będą mogli czerpać jeszcze większą radość z tego turnieju. Orange jest jedynym operatorem w Polsce, który umożliwia swoim klientom wygranie biletów na mecze UEFA EURO 2012™ - do tej pory rozlosowaliśmy ich już ponad tysiąc. Dzięki współpracy z firmą Sony Ericsson oferujemy jeszcze więcej – najnowocześniejsze smartfony, wprost stworzone by dzielić się wrażeniami i przeżywać piłkarskie emocje wspólnie z przyjaciółmi. To pierwszy efekt naszej współpracy, przygotowujemy kolejne niespodzianki – powiedział Leszek Hołda, dyrektor programu EURO 2012™ w Grupie TP.

- Jesteśmy fanami EURO 2012™, dlatego zaangażowaliśmy się w tak ważną i prestiżową współpracę z Orange w Polsce. Współpraca z Orange zapewni fanom piłki nożnej i wielbicielom marki Xperia jeszcze bogatsze przeżycia piłkarskie. Nasze multimedialne smartfony, z superszybkim procesorem, z pewnością pozwolą fanom zarejestrować wyjątkowe emocje czy to w postaci filmów w jakości HD, czy zdjęć najwyższej jakości – mówi Agnieszka Jaśkiewicz, Head of Marketing, Sony Ericsson w Polsce. - Mając przy sobie smartfon Xperia, będą mogli błyskawicznie podzielić się niezapomnianymi wrażeniami z rozgrywek ze znajomymi na swoim profilu FB – dodaje Agnieszka Jaśkiewicz.

Dzięki współpracy Orange i Sony Ericsson, od lutego pulę nagród w loterii EURO 2012™ z Orange wzbogaciły nowoczesne smartfony Xperia - do wygrania jest 720 Xperii™ neo V z najnowszą i najszybszą wersją systemu Android™.

Orange jest globalnym sponsorem UEFA EURO 2012™. To pierwszy projekt sponsoringowy realizowany na tak dużą skalę – obejmuje 11 krajów Europy, w których obecna jest marka Orange. Pozwala on Orange zaproponować innowacyjne produkty i usługi, które umożliwią klientom wspólne przeżywanie emocji tego piłkarskiego święta.

Sony Ericsson Xperia™ neo V jest wyposażona w 3,7 - calowy wyświetlacz Reality z silnikiem graficznym Mobile BRAVIA®, zapewniającym najlepszą jakość obrazu przy odtwarzaniu nagranych materiałów. Urządzenie umożliwia robienie trójwymiarowych zdjęć oraz filmów wideo w jakości HD. Dzięki możliwości podłączenia do telewizora można je także oglądać na dużym ekranie także w jakości HD. Dzielenie się piłkarskimi emocjami ułatwia funkcja wideoczat i bezpośredni dostęp do Facebooka.

0 komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty

KONFERENCJE