Jeśli jesteś zainteresowany nauką, rozwojem i nowymi technologiami, to znajdujesz się we właściwym miejscu. Blog nowe technologie to znakomite źródło informacji ze świata smartfonów, komórek i tabletów. Na naszej stronie będziesz mógł dowiedzieć się o najbardziej interesujących i istotnych odkryciach i wydarzeniach z różnych części świata.TVM24 - Polska Telewizja Medyczna to interaktywna telewizja internetowa dla lekarzy, farmaceutów, biotechnologów, studentów medycyny i pozostałych pracowników służby zdrowia. Jej start odbędzie się 10 Maja.
TVM24 jako pierwsza w Polsce będzie oferować transmisję on line z relacjami sesji satelitarnych dla lekarzy i farmaceutów. Przekaz treści on line TVM24 umożliwiają nowoczesne rozwiązania technologiczne oparte na architekturze Video ID. Przy realizacji programów korzystamy z kamer zrobotyzowanych i studia wirtualnego - informuje Tomasz Kotliński redaktor naczelny TVM24 - co znacznie usprawnia pracę zespołu, gwarantując jednocześnie wysoki poziom transmisji do sieci. Inwestujemy w nowoczesne technologie, chcemy tworzyć nowe media w medycynie, podążając za nowymi rozwiązaniami w przekazywaniu treści.

Ramówka TVM24 obejmuje dziesięć programów. Tematycznie od medycyny, poprzez prawo w medycynie i farmacji, zarządzanie w służbie zdrowia, farmację, technikę medyczną, na biotechnologii kończąc. Do współpracy przy tworzeniu kanału zaprosiliśmy wybitnych specjalistów z zakresu nauk farmaceutycznych, medycznych i prawników specjalizujących się w prawie służby zdrowia - mówi Tomasz Kotliński redaktor naczelny TVM24 - nowością będzie także logowanie do TVM24 za pomocą telefonu komórkowego, dzięki zaimplementowaniu kodu aplikacji RUBLON stworzonej przez polskiego wynalazcę Michała Wendrowskiego, która już podbija Chiny i USA.

Sygnał TVM24 dostępny będzie w internecie na stronie www.tvm24.com.pl Dzięki dedykowanej aplikacji lekarze i studenci medycyny wybrane programy, będą mogli oglądać na SMART TV marek Sony, Samsung i Panasonic. Nie zabraknie dostępu dla rządzeń mobilnych iPhone, iPad, Android, Blackberry, zapewniających stały dostęp do treści. Dzięki współpracy z wybranymi Akademiami Medycznymi TVM24 będzie prowadzić dedykowane studentom medycyny i farmacji relacje live wybranych wykładów zagranicznych profesorów wizytujących, po zakończeniu przekazu udostępniane w ramach serwisu tematycznego poprzez wbudowany moduł wideo na życzenie.

0 komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty

KONFERENCJE