Jeśli jesteś zainteresowany nauką, rozwojem i nowymi technologiami, to znajdujesz się we właściwym miejscu. Blog nowe technologie to znakomite źródło informacji ze świata smartfonów, komórek i tabletów. Na naszej stronie będziesz mógł dowiedzieć się o najbardziej interesujących i istotnych odkryciach i wydarzeniach z różnych części świata.Melody Movie (M-ER803) to wszechstronny, a zarazem niezwykle elegancki system z serii Melody Marantza. M-ER803 oferuje najwyższą jakość doznań muzycznych w pełnej gamie odtwarzanych formatów, a także pozwala na połączenie z wieloma zewnętrznymi urządzeniami takimi jak iPhone, iPad, iPod Touch, komputer PC czy notebook.

Elegancka stylistyka systemu Melody Movie, odpowiada jego znakomitym osiągom. Melody Movie wykorzystuje know-how, wiedzę wypracowaną przez firmę Marantz w wielokrotnie nagradzanym segmencie high-endowych odtwarzaczy Blu-ray. Ta technologiczna wiedza w przypadku Melody Movie, została zamknięta w jednej z najpiękniejszych, małych czarnych skrzynek jakie kiedykolwiek stworzono. System zachwyca sportową a zarazem elegancką linią, błyszczącą obudową z aluminium oraz czarnym wykończeniem panelu przedniego i górnej pokrywy.

Mimo wyjątkowego stylu i kompaktowego rozmiaru, Movie to nie jedynie półśrodek firmy Marantz, a piękno tego urządzenia nie jest jedynie powierzchowne. Jasne, że rozmiar urządzenia jest istotny dla osób poszukujących wysokiej jakości źródła dźwięku. Wiemy też, iż musi on pasować do ograniczonej przestrzeni pomieszczenia w którym będzie się znajdował. Ale Melody Movie, to przede wszystkim wysokiej jakości filmowy i muzyczny system. Rola którą pełni ten flagowy model serii Melody, zobowiązuje!

Cudowna, kompaktowa obudowa systemu Movie, zaopatrzona została w mnóstwo nowoczesnych technologii wideo. Należą do nich m.in. wysokiej jakości odtwarzacz Blu-ray z funkcją BD-Live, która pozwala na odtwarzanie obrazu w rozdzielczości High Definition, HDMI 1.3a ze skalowaniem w górę obrazu DVD do 1080p HD, oraz odtwarzacz CD na audiofilskim poziomie. Melody Movie umożliwia również cyfrowe odtwarzanie plików audio bezpośrednio z iPoda, iPoda Touch i iPhona - cyfrowy sygnał z urządzenia Appla przetwarzany jest przez stosowane w urządzeniach Melody przetworników C/A. Całości dopełniają funkcje tunera FM / AM i Bluetootha (dostępnych poprzez opcjonalny odbiornik RX101).

Cała ta technologia opiera się na 140 Watowym, najnowocześniejszym, cyfrowy wzmacniaczu klasy D. Zaprojektowany w systemie 2.1 umożliwia podłączenie pary głośników stereo, z opcją dodania subwoofera. Słuchacz może doświadczyć uroków dźwięku przestrzennego dzięki Dolby Virtual Speakers. System ten wykorzystuje zaawansowane algorytmy i technologię modelowania sali do stworzenia pełnego efektu kina domowego, tylko z dwoma głośnikami.

Główne funkcje:
  • 2x 70 Wat (6 Ω) z wyjściem dla subwoofera
  • Blu-ray Disc, DVD, CD, MP3 i WMA
  • Wbudowany Tuner FM/AM z RDS
  • Funkcja BD-Live pozwala na pobranie dodatkowych plików przez Internet
  • HDMI 1.3a ze skalowaniem w górę obrazu DVD do 1080p
  • Wyjście USB kompatybilne z iPodem/iPhonem
A najfajniejsze ze wszystkiego jest to, że spoglądając na to urządzenie nawet z boku, dzięki pomysłowej budowie nie zobaczysz przewodów. To z czym mamy do czynienia to coś więcej niż micro system. Melody Movie to kompletny system rozrywkowy, któremu przydarzyło się być małym.

0 komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty

KONFERENCJE