Jeśli jesteś zainteresowany nauką, rozwojem i nowymi technologiami, to znajdujesz się we właściwym miejscu. Blog nowe technologie to znakomite źródło informacji ze świata smartfonów, komórek i tabletów. Na naszej stronie będziesz mógł dowiedzieć się o najbardziej interesujących i istotnych odkryciach i wydarzeniach z różnych części świata.Adam Małysz, czterokrotny medalista olimpijski i mistrz świata w skokach narciarskich, testuje produkty Sony podczas trwającego właśnie rajdu Dakar.

Aparat Sony NEX-5R, kamery Action Cam HDR-AS15 i Handycam® HDR-PJ740, Ultrabooki Sony VAIO, smartfony Xperia™ go i Xperia™ V, Xperia™ Tablet S, słuchawki MDR-1NRC, Walkman serii W oraz przenośne ładowarki USB – te urządzenia Team Małysz testuje podczas jednych z najbardziej ekstremalnych zawodów sportowych na świecie – rajdów terenowych. Produkty Sony będą towarzyszyć Adamowi Małyszowi na trasach wszystkich planowanych startów w 2013 roku.
Team Adama Małysza sprawdza możliwości sprzętu Sony

Team Adama Małysza sprawdza możliwości sprzętu Sony w skrajnych warunkach, które wymagają niezawodności. Pierwszym rajdem, podczas którego zespół Małysza korzysta z produktów Sony jest trwający właśnie rajd Dakar, rozgrywany na bezdrożach Ameryki Południowej.
Team Adama Małysza sprawdza możliwości sprzętu Sony

„Bardzo się cieszę, że w tym roku będzie towarzyszył nam sprzęt Sony. W tak trudnych warunkach jak te panujące na Dakarze, musimy mieć pewność, że elektronika, która stanowi cześć naszego zaplecza, nie zawiedzie nas ani przez chwilę. Jak do tej pory sprzęt spisuje się świetnie, a jednym z moich ulubionych narzędzi stała się mała kamera dla aktywnych Action Cam, która doskonale sprawdza się w ekstremalnych warunkach!” – powiedział Adam Małysz.

Team Adama Małysza sprawdza możliwości sprzętu Sony
Kalendarz startów Małysza w 2013 roku przewiduje udział w 8 rajdach terenowych zaliczanych do klasyfikacji Mistrzostw Europy oraz w wybranych rundach Pucharu Świata. Sprzęt wykorzystywany przez Team Małysz został wyselekcjonowany tak, aby służył zespołowi zarówno podczas pracy jak i w chwilach odpoczynku. Aparaty NEX-5R oraz kamery Action Cam HDR-AS15 i Handycam® pozwolą na zgromadzenie dokumentacji z rajdów, smartfony Xperia Go i V ułatwią łączność, Ultrabooki Sony VAIO i Xperia™ Tablet S będą niezbędne do analizy postępów i dla obsługi technicznej, natomiast Walkman® i słuchawki zapewnią najlepszą jakość dźwięku w każdej sytuacji.

„Współpraca z Teamem Małysz to dla nas prawdziwe wyzwanie. Pokazujemy, że produktom Sony skrajne warunki nie są straszne i niezależnie od otoczenia, w którym pracują, pozostają niezawodne. Mamy też ogromną nadzieję, że współpraca z Teamem Małysz okaże się szczęśliwa dla samego Adama i pozwoli mu odnosić sukcesy w roli kierowcy rajdowego” – powiedział Grzegorz Wachowicz, Country Manager Sony w Polsce.

0 komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty

KONFERENCJE