Jeśli jesteś zainteresowany nauką, rozwojem i nowymi technologiami, to znajdujesz się we właściwym miejscu. Blog nowe technologie to znakomite źródło informacji ze świata smartfonów, komórek i tabletów. Na naszej stronie będziesz mógł dowiedzieć się o najbardziej interesujących i istotnych odkryciach i wydarzeniach z różnych części świata.Wyniki Konkursu Denon

wtorek, 6 sierpnia 2013

Zakończyliśmy Konkurs: Gdzie najlepiej pasuje Cocoon? Do rozdania mieliśmy trzy urządzenia Denon Cocoon Home i trzy Denon Cocoon Portable. Dziękujemy wszystkim  za zgłoszenia i gratulujemy zwycięzcom. Poniżej prezentujemy sześć zwycięskich prac.

Zwycięskie prace Konkursowe: nagroda Denon Cocoon HomePraca nr 1

Praca nr 2


 Praca nr 3Konkurs zorganizowany wspólnie z magazynem Stuff został rozstrzygnięty i z przyjemnością informuję, że czytelnicy bloga nowe technologie okazali się jednymi z najbardziej aktywnych uczestników zabawy. Przysłaliście masę głosów z których wybraliśmy trzy prace, które niminuję do finału i mają szansę znakomitych nagród: urządzenia Denon Cocoon Home i Denon Cocoon Portable. Zwycięskie prace Konkursowe: nagroda Denon Cocoon Portable

Praca nr 4


Jednoczęściowe stacje muzyczne to od paru lat jedne z najpopularniejszych urządzeń audio na rynku. Łączą w sobie całkiem dobry dźwięk z małą formą – nie musisz rozstawiać w pokoju wielkiego systemu hi-fi, by móc cieszyć się muzyką w odpowiedniej jakości.

Praca nr 5

 Praca nr 6


Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za udział w naszym konkursie. Zwycięzcom gratulujemy i prosimy o podesłanie na nasz adres swoich danych, tj. nr telefonu oraz danych do wysyłki nagrody. Dziękujemy, gratulujemy i zapraszamy do udziały w naszych kolejnych Konkursach.

0 komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty

KONFERENCJE