Jeśli jesteś zainteresowany nauką, rozwojem i nowymi technologiami, to znajdujesz się we właściwym miejscu. Blog nowe technologie to znakomite źródło informacji ze świata smartfonów, komórek i tabletów. Na naszej stronie będziesz mógł dowiedzieć się o najbardziej interesujących i istotnych odkryciach i wydarzeniach z różnych części świata.Nowy Nexus 7 debiutuje na polskim rynku

wtorek, 3 września 2013

Nowy Nexus 7 jest już dostępny w przedsprzedaży od początku września w cenach 999 zł. Urządzenie wyposażono w najlepszy ekran dostępny do tej pory w 7-calowych tabletach, czterordzeniowy procesor Qualcomm® Snapdragon® S4 Pro z 2GB pamięci RAM, 16 lub 32 GB pamięci oraz opcjonalny model LTE.
Nowy Nexus 7
Nowy Nexus 7

7-calowy ekran Full HD pozwala na korzystanie z aplikacji, gier i multimediów w jakości niespotykanej do tej pory. Technologia ASUS TruVivid poprawia wyrazistość i jasność kolorów, a panel IPS zapewnia szerokie kąty widzenia, wynoszące 178 stopni. Odporne na zarysowania szkło Corning® i przyjemna w dotyku, dobrze trzymająca się dłoni obudowa zapewniają wysoki komfort korzystania z urządzenia. Tablet ma grubość 8,65mm i waży zaledwie 290g.
Nowy Nexus 7

Tablet wyposażono w czterordzeniowy procesor Qualcomm® Snapdragon® S4 Pro z 2GB pamięci RAM, który gwarantuje rewelacyjną wydajność przy jednoczesnym zachowaniu efektywności energetycznej i 10-godzinnego czasu pracy baterii. Zależnie od modelu nowy Nexus 7 posiada 16 lub 32 GB pamięci.

Dzięki wysokiej jakości kamerom umieszczonym z przodu (1,2 Mpix) i z tyłu urządzenia (5,0 Mpix), nowy Nexus 7 doskonale nadaje się do prowadzenia rozmów wideo. Nowego Nexusa wyposażono również w antenę dual-band Wi-Fi i opcjonalnie w modem LTE 4G, pozwalające na płynny streaming wideo w jakości HD, błyskawiczny czas reakcji podczas przeglądania stron internetowych i szybkie ściąganie danych. Nowy model Nexus 7 to pierwszy dostępny na rynku tablet z systemem Android 4.3, najnowszą wersją najpopularniejszego mobilnego systemu operacyjnego.

Tablet jest już dostępny w przedsprzedaży w cenach 999 zł (wersja z 16 GB i WiFi), 1199 zł (32 GB i WiFi) oraz 1499 zł (32 GB i modem LTE).

3 komentarze

 1. pościele Says:
 2. A czy przypadkiem najnowszym systemem nie jest Android Kit-Kat ?

   
 3. Unknown Says:
 4. Z tego co mi się migło to była chyba tylko zapowiedź.

   
 5. AndroidNius Says:
 6. Nie to nie są tylko zapowiedzi, najnowsza wersja Androida, rzeczywiście będzie się nazywała KitKat. Premiera będzie miała miejsce najprawdopodobniej już 15 października.

   

Publikowanie komentarza

Popularne posty

KONFERENCJE